Співачка й колишня ведуча тревел-шоу "Орел і Решка" Мішель Андраде розповіла, в яку країну вона б не хотіла повернутися після того, як перебувала там кілька днів разом зі знімальною командою проєкту. За словами артистки, це – Болгарія. Про це Мішель розповіла в інтерв'ю Лері Дідковській, передають Патріоти України.
Мішель Андраде розповіла про країну, в яку б не хотіла повернутись
Держава, яка межує з Україною через Чорне море, взагалі не зацікавила ведучу. Вона розповіла в подкасті Валерії Дідковській, що навіть випуск "Орла і Решки" не було з чого монтувати.
Однак команда у шоу розповідала про особливості болгарської мови. Тому, як каже Андраде, це все ж вийшов один з найколоритніших випусків програми.
"Не знаю. Мені, насправді, було не цікаво. Ми зробили класне шоу – воно було одне з найкрутіших, тому що ми змогли з нічого зробити прикольний і смішний випуск. Але я б туди не повернулася", – зазначила Мішель Андраде.
Болгарія відома своїми чорноморськими курортами, серед яких Сонячний берег і Несебр, а також мальовничими гірськими районами, такими як Родопи та Балкани, які приваблюють любителів природи та активного відпочинку.
Культурна спадщина країни включає численні пам’ятки ЮНЕСКО, зокрема Боянську церкву з унікальними фресками XIII століття.
Щоправда ведучі "Орла і Решки" відвідали не так багато цікавих локацій і побували лише в двох містах, першим із яких стала столиця Софія та місто Пловдів, яке відомо ще з часів античності. Давньогрецькі та давньоримські руїни вписані у міську архітектуру.
Також ексведуча "Орла і Решки" зізналась, що їй дуже сподобалось у Непалі. А найдивніша історія сталась з нею у Колумбії, де знімальна група зустрілась із шаманом.
У Львові до іспитового терміну засудили сутенерку, яка втягувала жінок у заняття проституцією та займалась адмініструванням "будинку розпусти". Про це йдеться у вироку Галицького районного суду м. Львова, передають Патріоти України. За даними суду, жін...
Професор Саллі Фостер з Університету Стірлінга розшифрувала значення римських цифр, викарбуваних на містичному камені Stone of Destiny. Камінь долі використовувався під час коронації шотландських монархів до 13 століття, а потім під час коронації англі...