Оце так поворот: Окам'янілість віком у мільярд років поставила під сумнів теорію про зародження життя

У Шотландському нагір'ї виявили мікроскам'янілість віком у мільярд років. Це дозволяє припустити, що найбільш ранні форми життя на Землі могли розвиватися в прісноводних озерах, а не в океані. Відкриття зробили дослідники з Шеффілдського університету та Бостонського коледжу в США, передають Патріоти України.

На думку вчених, ця знахідка може бути найбільш ранньою багатоклітинною твариною з усіх зареєстрованих. Скам'янілість, що отримала назву Bicellum Brasieri, демонструє організм, що знаходиться між одноклітинною і багатоклітинною твариною. Це дає нове уявлення про перехід одноклітинних організмів у багатоклітинних тварин, стверджують учені.

Один з провідних дослідників з Університету Шеффілда, професор Чарльз Веллман, зазначив, що походження складних багатоклітинних і походження тварин вважаються двома найважливішими подіями в історії життя на Землі, і це відкриття проливає нове світло на обидва ці питання.

"Виявлення цієї нової скам'янілості дозволяє нам припустити, що еволюція багатоклітинних тварин сталася принаймні мільярд років тому, і що ранні події, що передували еволюції тварин, могли відбуватися в прісній воді, наприклад, в озерах, а не в океані", – підкреслив він .

Чорні та червоні: У Мексиці знайшли таємничі відбитки рук древніх майя (фото)

середа, 5 травень 2021, 23:52

У Мексиці в древній печері майя вчені знайшли таємничі розфарбовані відбитки рук. На думку археологів, ці відбитки пов'язані з древнім ритуалом повноліття древніх майя, передають Патріоти України із посиланням на Reuters. Зазначається, що на стінах у п...

Напоїв і задушив сина, а себе прив'язав у потопаючому авто: Моторошні подробиці трагічної смерті жителів Черкащини (фото, відео)

середа, 5 травень 2021, 23:42

34-річного чоловіка, якого разом із батьком знайшли в затонулій машині в кар'єрі села Ташлик Черкаської області, задушили. Водночас причиною смерті 58-річного загиблого стало утоплення, повідомляють Патріоти України. За інформацією поінформованого джер...