Штраф і тюремне ув'язнення до трьох місяців також можна отримати і за використання нецензурних слів в соцмережах. У п'ятницю, 30 липня, парламентарі Вірменії додали нову статтю 137.1 до Карного кодексу країни, передають Патріоти України.
Вона передбачає штраф за образу іншої людини нецензурними словами в розмірі від $200 до $1 тис.Якщо лайка була публічною, або її використали у соцмережах, або образа була обумовлена громадською діяльністю особи, штраф становить від $1 тис. до $2 тис. У випадку, коли порушник систематично ображає свою жертву словесно з використанням лайки, – заплатить до $6 тис. Також таку людину можуть арештувати на строк до 6 місяців.
Вірменія – не перша країна, в якій нецензурну лайку заборонили на офіційному рівні. Так, з 2014 року лаятися в присутності інших людей та вживати нецензурщину в інтернеті не можна в Об'єднаних Арабських Еміратах. Місцевих за порушення штрафують, а туристів депортують із країни.
У Німеччині нецензурна лайка розцінюється як образа гідності та підпадає під 185 статтю Кримінального кодексу. Порушників штрафують та виносять їм умовний термін ув'язнення. А на Росії лаятися матом в кіно, на сторінках книг та зі сцени заборонили у 2014 році.
Мірра Андрєєва обіграла данку Клару Таусон і пробилася до чвертьфіналу турніру в Римі (Італія). Під час поєдинку російська тенісистка поводилася неспортивно, передають Патріоти України. У першій партії Андрєєва запустила один із м’ячів у вболівальників...
У середу, 14 травня, Андрій Білоус пішов з посади директора — художнього керівника Київського академічного Молодого театру. Про це повідомили у КМДА, передають Патріоти України. Зазначається, що він подав заяву на звільнення за угодою сторін. Відповідн...