Мальта відома своєю красивою архітектурою і захоплюючою береговою лінією - і виявляється, її жителі теж задоволені тим, як вони виглядають. А ось Україна опинилася в п'ятірці лідерів серед країн, жителі яких незадоволені своїми фігурами, передають Патріоти України.
Дослідження, опубліковане в Body Image, показало, які країни очолили список, жителі яких найбільш впевнені в своєму тілі, пише Daily Mail. Попередні дослідження виявили зв'язок між високим рівнем визнання свого тіла та низкою позитивних якостей благополуччя, включаючи підвищення самооцінки та звички здорового харчування.
Однак досі мало досліджень вивчали, як сприйняття тіла змінюється залежно від країни. Щоб відповісти на це питання, команда з Університету Англії Раскін провела глобальне опитування за участю 56968 учасників із 65 країн. Їм було запропоновано оцінити, наскільки вони згодні з десятьма твердженнями, включаючи "Я поважаю своє тіло" і "Я ціную різні й унікальні характеристики свого тіла".
В цілому результати показали, що більш позитивне уявлення про своє тіло тісно пов'язане з кращим психологічним благополуччям і задоволеністю життям.
"Це одне з найбільших коли-небудь проведених досліджень образу тіла, здійснене в результаті спільних досліджень за участю понад 250 вчених з усього світу. Наш висновок про те, що більш висока оцінка фігури пов'язана з кращим психологічним благополуччям, підкреслює важливість розробки способів просування більш позитивного образу тіла в усьому світі", - сказав провідний автор дослідження професор Вірен Свамі.
Розбиваючи результати за країнами, дослідники виявили, що Мальта очолила список країн з найбільшою впевненістю у своїй фігурі. За нею йдуть Тайвань, Бангладеш, Казахстан, Південна Корея і Філіппіни.
На іншому кінці шкали, найменшу впевненість в собі мали жителі Австралії, за ними йдуть Індія, Велика Британія, Ірландія, Україна, Німеччина і США.
Дослідники сподіваються, що результати спонукають влади в усьому світі просувати більш позитивний образ тіла. "Ми впевнені, що ця робота допоможе вченим краще зрозуміти значення і прояв вдячності до тіла у різних народів, і становитиме цінність для практиків і політиків, які прагнуть просувати більш позитивні результати щодо образу тіла в різних національних, культурних і мовних групах", - йдеться в дослідженні.
Рідкісний амулет віком 1600 років, знайдений археологами у стародавньому місті Адріанополіс (європейська частина сучасної Туреччини.-ПУ), містить зображення Соломона, який перемагає диявола. Ця знахідка апелює до вилучених з канонічної Біблії віршів, д...
Волейболіст Андрій Оробко розповів про причини, через які він не повернувся до України після єврокубкового матчу. Спортсмен зазначив, що на його вирішення вплинули проблеми з командою, включаючи втрату ключових гравців та дії керівництва клубу, передаю...