Через вибухи У Дзержинську на військовому заводі "Кристал" вранці 1 червня повністю зруйнований цех з виробництва тротилу, пожежа охопила більше 100 кв. м. Запроваджено режим НС: відео паніки і дані про постраждалих. Початково повідомлялось про 15 постраждалих, тепер говорять за десятки, зазначають Патріоти України. За даними МНС на 16.00 кількість постраждалих зросла до 38 осіб. Заступник губернатора Нижегородської області Дмитро Краснов заявив, що двоє людей вважаються зниклими без вісті після вибуху.
Один з цехів заводу площею 110 кв.м. повністю зруйновано.
"На місці працює 10 формувань служби медицини катастроф, всього, вважаючи жителів Дзержинська, за медичною допомогою звернулися 27 осіб. 11 з них відпустили додому після огляду лікаря", - йдеться в повідомленні.
Простим пожежним наказано покинути небезпечну зону на заводі «Кристал» - через вибухи і високої температури горіння працювати в такому місці можуть тільки спеціальні підрозділи з особливим захистом і обладнанням. За даними ЗМІ, всі люди, включаючи пожежників, евакуювали з території заводу. Підприємство оточили. Створено оперативний штаб, за даними якого загрози забруднення повітря немає. Однак введений режим НС - до ліквідації наслідків залучено близько 350 чоловік і близько 40 одиниць техніки.
Російський "Інтерфакс" з посиланням на джерела повідомляє, що в цеху, де стався вибух, вироблялися фугасні авіабомби та компоненти для них, боєприпаси зберігалися у тому ж приміщенні, де пролунав вибух.
На 17.00 є уточнені дані МНЗ РФ. "В результаті вибухів на ДержНДІ "Кристал" у Дзержинську 42 людини отримали поранення легкого і середнього ступеня тяжкості. 14 з них госпіталізовані", - йдеться в повідомленні.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...