Невідомий вид членистоногих відноситься до сімейства Lycosidae (павуки-вовки), передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
"Павуки цього сімейства живуть тільки в високогір'ях, населяючи виключно осипи. Близько 2/3 їх видів є ендеміками Алтайських гір, а часто мешкають в межах будь-якого конкретного гірського хребта. Важливо відзначити, що павуки-вовки з цього роду аллопотричні, тобто різні види живуть на різних хребтах. Але у випадку з виявленим новим видом ситуація інша: новий вид живе на одній горі і в одному осипі з другим видом з цього роду, вже відомим науці. Дана ситуація, спільне проживання в одній осипи двох павуків з роду Acantholycosa, є унікальною", – йдеться в повідомленні прес-служби університету.
Невідомий вид павука-вовка виявився полохливим. Він відразу втікав і ховався в щілини між каменями. Однак учасникам наукової експедиції вдалося відобразити на фото і відібрати кілька особин павука-вовка для подальшого опису та оприлюднення.
До кінця року подивитися на унікального павука можна буде в зоологічної колекції Катунского заповідника.
Рідкісний амулет віком 1600 років, знайдений археологами у стародавньому місті Адріанополіс (європейська частина сучасної Туреччини.-ПУ), містить зображення Соломона, який перемагає диявола. Ця знахідка апелює до вилучених з канонічної Біблії віршів, д...
Волейболіст Андрій Оробко розповів про причини, через які він не повернувся до України після єврокубкового матчу. Спортсмен зазначив, що на його вирішення вплинули проблеми з командою, включаючи втрату ключових гравців та дії керівництва клубу, передаю...