Павуки-вовки: Науковці виявили невідомий вид огидних членистоногих

Наукова експедиція зоологів з Алтайського державного університету на Мультинській ділянці Катунского заповідника знайшли новий для науки вид павука-вовка.

Невідомий вид членистоногих відноситься до сімейства Lycosidae (павуки-вовки), передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Павуки цього сімейства живуть тільки в високогір'ях, населяючи виключно осипи. Близько 2/3 їх видів є ендеміками Алтайських гір, а часто мешкають в межах будь-якого конкретного гірського хребта. Важливо відзначити, що павуки-вовки з цього роду аллопотричні, тобто різні види живуть на різних хребтах. Але у випадку з виявленим новим видом ситуація інша: новий вид живе на одній горі і в одному осипі з другим видом з цього роду, вже відомим науці. Дана ситуація, спільне проживання в одній осипи двох павуків з роду Acantholycosa, є унікальною", – йдеться в повідомленні прес-служби університету.

Невідомий вид павука-вовка виявився полохливим. Він відразу втікав і ховався в щілини між каменями. Однак учасникам наукової експедиції вдалося відобразити на фото і відібрати кілька особин павука-вовка для подальшого опису та оприлюднення.

До кінця року подивитися на унікального павука можна буде в зоологічної колекції Катунского заповідника.

Хіти тижня. "Их нравы": У Росії парочка зайнялася сексом прямо біля церки (відео)

четвер, 19 вересень 2019, 10:00

У Росії в столиці Республіки Татарстан, місті Казань, парочка ввечері зайнялася сексом прямо біля церкви святого Кирила Казанського, розташованої на вулиці Чистопольска, повідомляють Патріоти України. Інтимні втіхи молодих людей зняли на відеокамери св...

Хіти тижня. Все погано: Фото з Росії вразило соцмережі

четвер, 19 вересень 2019, 9:00

У мережі опубліковано фотографію з Росії, яка вбила соціальні мережі. На знімку написаний на асфальті телефон, зателефонувавши за яким можна придбати сир пармезан. Після введення російських контрсанкцій продукція виробників Західної Європи потрапила в ...