Павуки-вовки: Науковці виявили невідомий вид огидних членистоногих

Наукова експедиція зоологів з Алтайського державного університету на Мультинській ділянці Катунского заповідника знайшли новий для науки вид павука-вовка.

Невідомий вид членистоногих відноситься до сімейства Lycosidae (павуки-вовки), передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Павуки цього сімейства живуть тільки в високогір'ях, населяючи виключно осипи. Близько 2/3 їх видів є ендеміками Алтайських гір, а часто мешкають в межах будь-якого конкретного гірського хребта. Важливо відзначити, що павуки-вовки з цього роду аллопотричні, тобто різні види живуть на різних хребтах. Але у випадку з виявленим новим видом ситуація інша: новий вид живе на одній горі і в одному осипі з другим видом з цього роду, вже відомим науці. Дана ситуація, спільне проживання в одній осипи двох павуків з роду Acantholycosa, є унікальною", – йдеться в повідомленні прес-служби університету.

Невідомий вид павука-вовка виявився полохливим. Він відразу втікав і ховався в щілини між каменями. Однак учасникам наукової експедиції вдалося відобразити на фото і відібрати кілька особин павука-вовка для подальшого опису та оприлюднення.

До кінця року подивитися на унікального павука можна буде в зоологічної колекції Катунского заповідника.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Двох тижнів замало: Китай попереджає про збільшення інкубаційного періоду коронавірусу

субота, 22 лютий 2020, 12:01

За даними видання, влада китайської провінції Хубей повідомила про випадок, який стався з чоловіком на прізвище Цзян у місті Шеньнунцзя. Чоловік з 24 січня перебував у тісному контакті зі своєю зараженою коронавірусом сестрою, а 20 лютого у нього з'яви...