Перед смертю розповів, про те, що не встиг: Боєць АТО здійснив мрію побратима, який помер у нього на руках

У Дніпропетровській області чоловік здійснив мрію загиблого військовослужбовця, який помер від ран. За життя чоловік мріяв збудувати зупинку у рідному селі, але не встиг, передають Патріоти України.

Цю зворушливу історію в соцмережі розповіла дніпрянка Світлана Кульбашна. За її словами, її знайомий і одноліток Олег у 2014 році пішов у зону АТО, відслуживши, повернувся додому.

"Розповів мені історію нещодавно, а сьогодні я вперше побачила цю зупинку. Просту зупинку для людей на краю села Військове, збудовану його руками. Зупинку із вражаючою історією.
Від ран помирав чоловік. Незнайомий з іншої частини. Поруч опинився Олег, він і вислухав останні слова. Не про сім'ю говорила людина, не про коханих людей. Гірко йому було, що не збудував він зупинку у своєму селі. Хотів, і не збудував, і вже не збудує. Останні слова. Чужа мрія та вогонь усередині простої людини", - розповіла Світлана.

Вона додала, що після повернення Олег збудував зупинку власними руками і коштом з лавкою усередині.

Зараз чоловік мріє висадити у селі Військове парк на згадку про чорнобильців, зокрема, в пам'ять про друга-ліквідатора, який рано пішов із життя.

Користувачі Мережі прокоментували допис жінки:

  • Минулого року мені теж пощастило познайомитися з цим чоловіком. Дуже гарна, щира людина. Він цього хлопця ніс на руках, але, на жаль, його не вдалося врятувати, він помер у нього на руках. Людина, за власні кошти здійснила чужу мрію, збудувала зупинку. Він ще й сам виховував двох дітей!
  • До сліз!
  • Дуже приємно, що в наших краях живуть такі люди!
  • Мрії повинні здійснюватися.

"Тиждень тому ще ходила у шубі": Слава Камінська розповіла про життя з дітьми та мамою в Нідерландах

середа, 25 травень 2022, 21:00

В ефірі програми Ранок з Україною співачка зізналася, як змінилося її життя за кордоном, передають Патріоти України. Ексучасниця гурту НЕАНГЕЛИ, співачка Слава Камінська на початку війни виїхала з дітьми до Нідерландського селища Нордвейк, бо в Амстерд...

Сміливий хлопець усім звітував щодня: У Харкові чоловік три місяці під обстрілами стеріг квартири сусідів (відео)

середа, 25 травень 2022, 19:44

Три місяці з самого початку повномасштабної війни РФ проти України під обстрілами у будинку на Північній Салтівці живе харків'янин Максим. Усі його сусіди виїхали. Дружину та батьків чоловік теж відправив на Захід України, а сам вирішив залишитись. Про...