Передайте Зеленському: У найбільшому порту України під відкритим небом лежить у чотири рази більше нітрату амонію, ніж вибухнуло в Бейруті (фото, відео)

В адміністрації порту «Південний» підтвердили, що на причалі дійсно лежить аміачна селітра.

Про наявність 10 тисяч тонн нітрату амонію на причалі великого морського торгового порту «Південний» під Одесою повідомив в Facebook юрист Денис Шкарівський після вибухів в Бейруті, в порту якого вибухнули 2 750 тонн аміачної селітри, передають Патріоти України.

Юрист констатує, що в порту «більше двох років стоїть судно Trump D - балкер-зерновоз. Біля цього балкера під відкритим небом - 10 ТИСЯЧ тонн нітрату амонію. Це в 4 РАЗИ більше, ніж в Бейруті».

«Можу з упевненістю сказати: якщо пожежа трапиться в "Південному", Бейрут здасться вибухом автомобіля в порівнянні з можливими наслідками. Підказали рішення: не чекаючи наслідків, негайно селітру завантажити на судно і відправити за місцем призначення з України», - робить висновок юрист.

В адміністрації порту «Південний» підтвердили, що на причалі дійсно лежить аміачна селітра, але уточнили, що вона без сульфатної добавки. Мовляв, саме через цю добавку і сталася детонація в Бейруті. У всякому разі, так вважають в адміністрації «Південного».

"Рухає руками і ногами": Екс-в'язень Кремля Балух прийшов до тями після важкого побиття і коми

четвер, 1 жовтень 2020, 19:58

Колишній політв'язень Кремля, кримчанин Володимир Балух, який після побиття в Києві, перебував у медикаментозному сні, прийшов до тями. Про це у Facebook повідомила народна депутатка від Європейської солідарності Ірина Геращенко, інформують Патріоти Ук...

"Реагує, як чоловік": Тіна Кароль розповіла про реакцію сина на появу сестрички (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 19:45

За словами співачки, вона обговорює серйозні теми з сином, дає йому можливість висловитися і прислухається до його думки. Популярна співачка Тіна Кароль, яка заявила про готовність усиновити дитину, розповіла про реакцію 11-річного сина Веніаміна на мо...