Росія запустила в соцмережах кампанію з дезінформації проти вакцини від COVID-19, яку розробляють Оксфордський університет і фармацевтична компанія AstraZeneca. Фейки демонструють навіть на російському телебаченні у прайм-тайм, щоб їх побачило якомога більше людей, повідомляють Патріоти України із посиланням на Daily Mail.
Під час чорної піар-кампанії проти потенційної британської вакцини росіяни використовують картинки, меми та відеокліпи, де стверджується, що вона буде небезпечною для людей.
Зокрема, розповсюджено картинку, де прем’єр Великої Британії Борис Джонсон зображений у вигляді снігової людини, а в руці у нього – тека із написом AstraZeneca.
Ще на одній світлині мавпа стоїть зі шприцом, а за нею картина із написом "Деградація".
Найбільш поширеним фейком є ствердження, що препарат перетворить людей на мавп, пише видання. Журналісти зазначили, що таким чином російська влада хоче завдати піарного удару по британській вакцині, аби країни закуповували саме російську вакцину Sputnik V. До її якості Захід досі має багато запитань.
У селі Серне, Закарпатська область, подружжя власними руками вбило свого 10-річного сина. Це сталося у травні 2024 року. 31-річна мати та 35-річний батько, перебуваючи напідпитку, вирішили покарати дитину за нібито крадіжку телефону та грошей. Дорослі ...
У Європі після початку повномасштабного вторгнення побачили інших українок - жінок з дітьми, які там адаптуються, які опановують мову, які йдуть на роботу. Про це заявила українська письменниця, співачка, культурна дипломатка Ірена Карпа в інтерв'ю про...