
У Криму під час святкування третьої річниці анексії півострова кілька десятків людей отруїлися спиртним. Про це виданню Gazeta.ua повідомив донецький лікар Олександр Чернов, передають Патріоти України.
"Я разговаривал со своим коллегой, который работает в Крыму. Рассказал интересные детали о том, как праздновали годовщину, когда легли под Россию. В 15:00 в Ялте реанимация была переполнена "ихтамнетами". Ежечасно подвозят по 2-3 новеньких. На маршрутах все бригады скорой. На третью годовщину – три "жмурика". Одному в пьяной драке проломили голову, один допился дома, а другого в больнице не "откачали", - розповів Чернов.
За словами лікаря, в лівадійській лікарні чергували подвійні бригади реаніматологів. "Завезли дополнительные кровати для тех, кто "Боярышника" перебрал. Таких больше тридцати было", - розповів лікар.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...