
У Криму під час святкування третьої річниці анексії півострова кілька десятків людей отруїлися спиртним. Про це виданню Gazeta.ua повідомив донецький лікар Олександр Чернов, передають Патріоти України.
"Я разговаривал со своим коллегой, который работает в Крыму. Рассказал интересные детали о том, как праздновали годовщину, когда легли под Россию. В 15:00 в Ялте реанимация была переполнена "ихтамнетами". Ежечасно подвозят по 2-3 новеньких. На маршрутах все бригады скорой. На третью годовщину – три "жмурика". Одному в пьяной драке проломили голову, один допился дома, а другого в больнице не "откачали", - розповів Чернов.
За словами лікаря, в лівадійській лікарні чергували подвійні бригади реаніматологів. "Завезли дополнительные кровати для тех, кто "Боярышника" перебрал. Таких больше тридцати было", - розповів лікар.
Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...