У Дніпрі вранці, 4 квітня 2017 року, п'яний чоловік напав на будівлю обласної державної адміністрації. Про це повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, передають Патріоти України.
"4 квітня о четвертій годині ранку співробітниками Управління поліції охорони був затриманий 53-річний місцевий житель, який перебуваючи в стані сильного алкогольного сп'яніння розбив молотком сім вікон скляного фасаду будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, зловмисника доставили у відділ поліції для подальшого розгляду справи, пояснити свій вчинок чоловік не зміг, тому що був дуже п'яний.
Повідомляється, що вказаний злочин кваліфікується як хуліганство, зловмисникові загрожує штраф від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років.
Зараз вирішується питання про внесення відомостей в ЕРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...