Під час будівництва дороги поблизу Дніпра знайшли давні поселення

Під час будівництва дороги національного значення Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка знайшли три давні поселення та артефакти. Розкопали предмети віком від 4 тис. до н.е. до козацької доби, передають Патріоти України.

"У Петриківському районі Дніпропетровської області в межах будівництва дороги національного значення Дніпро - Царичанка - Кобеляки — Решетилівка були виявлені і повністю досліджені три поселення древніх жителів цього краю. Загальний діапазон виявлених артефактів охоплює період від енеоліту до XVIII століття. Тобто, ми маємо приклади культур ранніх слов'янських, пам'ятки середньовіччя, Київської Русі і козацького періоду", - розповів начальник Дніпровської експедиції Охоронної археологічної служби України Дмитро Тесленко.

Знахідки очистили від землі, деякі частково склеїли. На них нанесли маркування. У поселеннях в основному знайшли керамічний посуд. Виявили середньовічну амфору, похоронну урну слов'янського періоду та сокиру бронзового століття.

"Весь час платив за комуналку!": У Норвегії труп чоловіка знайшли в його квартирі тільки через 9 років після смерті

неділя, 11 квітень 2021, 0:32

З сусідами Міхаель не спілкувався, тому після його зникнення вони вважали, що він переїхав. В Осло (Норвегія) співробітники поліції знайшли тіло пенсіонера, яке пролежало в квартирі дев'ять років, інформують Патріоти України. Як повідомляє телекомпанія...

В Україні можуть серйозно подешевшати авіаперельоти: Що відбувається

неділя, 11 квітень 2021, 0:30

В Україні можуть знизити ціни на внутрішні авіаперевезення. Цьому може посприяти скасування податку на додану вартість (ПДВ) на внутрішні перевезення, передають Патріоти України. . Цей крок зробить вартість авіаперельотів порівнянною із залізничними пе...