Під час пологів ніхто не вийшов: У Вінниці жінці довелося народжувати під дверима закритого на карантин пологового будинку

Жінці довелося лягти на стіл і народжувати прямо перед відділенням.

У Вінниці сталася шокуюча історія з вагітною жінкою. Так, місцевій жительці Олені довелося народжувати дитину під пологовим будинком №1 через відсутність лікарів. Самі пологи прийняв чоловік вагітної. Про цю історію Олена розповіла блогерці Аліні Шаманській, повідомляють Патріоти України із посиланням на Vinnytsianews.

«Почалися перейми... Ми взяли сумки і були готові. Поїхали в пологовий будинок спокійно і цілеспрямовано. Чоловік вивантажив сумки і поставив на стіл, який стояв при вході. Я дзвоню, стукаю і ніхто не відповідає... Я кажу чоловікові: вже все, вже сильно прихоплює», - розповіла Олена.

Потім чоловік побіг у гінекологічне відділення. Після тривалих дзвінків і стукоту через двері у нього запитали, чого він хоче. На його фразу «у мене народжує дружина» йому відповіли, що пологовий будинок закритий на дезінфекцію в зв'язку з коронавірусом вже кілька днів.

До слова, до вагітної під час переймів і пологів так і ніхто не вийшов. Жінці довелося лягти на стіл і народжувати прямо перед пологовим відділенням, який виявився дуже доречним на вулиці. «Я кричу: люди, я народжую... Сказала чоловікові, щоб приймав пологи, які були стрімкими... Вийшла голова, перейми йдуть, але дитина не виходить. Ця дитина вже червоніла, синіла і чорніла. Чоловік бере за плече і дістав цю дитину. Але якби він розгубився, то дитини б уже не було», - розповіла мама.

Медсестри з гінекологічного відділення вже вийшли тоді, коли Олена народила. Вони навіть не поцікавилися, як пройшли пологи у мами. І весь час повторювали: «Чого ви сюди приїхали? Тут же закрито». Однак вагітна не отримувала ніяких повідомлень про закриття пологового будинку.

«Вони переклали мене через 10 хвилин на каталку. Не могли відкрити двері і збагнути, куди мене везти. Навіть просили чоловіка вирвати замок в пологову кімнату», - говорить Олена. До слова, Олена так і не подзвонила своєму лікареві, щоб розібратися в ситуації. «Дитина здорова і це найголовніше. Ми вже не хочемо ніяких розбирань», - пояснила жінка.

Бережіться, це може бути справжня отрута! Українцям замість ковбаси продають фальсифікат: Яку не можна купувати і як вибрати якісну

середа, 21 квітень 2021, 18:56

В Україні до 30% ковбасних виробів на полицях магазинів - фальсифікат, стверджують експерти. Дорогі компоненти замінюють на дешевий аналог, а склад може не відповідати заявленому на упаковці, передають Патріоти України. Близько 50% ковбаси на базарах ...

Путін "закриває" небо: Чого чекати від Росії в небі над Україною і чому це викличе величезні збитки, - експерт

середа, 21 квітень 2021, 17:56

"Обмеження на польоти над територією України, про які днями знову заговорили у США, діяли і раніше. Однак останнім часом Україна всіляко намагалася домовитися із західними структурами про часткове збільшення пасажиропотоку через Україну. Але зараз, чер...