"Підписуй, інакше звільню": Жителів міста на Вінниччині змушують підтримати переведення церкви до МП

Церковний скандал виник у Немирові, де агітують за те, щоб храм святителя Луки Кримського перейшов до Московського патріархату.

В Немирові вибухнув церковний скандал. Фото: ЖЖ.

У місті Немирів Вінницької області збирають підписи для того, щоб храм святителя Луки Кримського перейшов до Московському патріархату. Про це розповів один із жителів міста Олександр Маліночка, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

За його словами, жителів міста буквально змушують підтримати переведення церкви до МП.

"У нас на території Немирівської районної лікарні є Українська православна церква Московського патріархату, наскільки я знаю, вона належить до нього. І от після однієї служби, протягом декількох днів, прихожанам, які туди постійно ходять, давали якісь спеціальні бланки, щоб вони ставили підписи й голосували за те, що вони хочуть належати до саме Московського патріархату", – розповів чоловік.

А тим, хто відмовляється ставити свій підпис у бланку, погрожують звільненням.

"Головний лікар на території, де розташована ця церква, своїм співробітникам взагалі сказав: "Якщо хочете працювати і залишатися на своїх посадах – ставте підпис". І це у приказному порядку. Тут повний безлад", – обурився чоловік.

Сам же лікар Павло В'ячеславович, якого звинуватили в агітації, інформацію спростовує.

"Я нікого не агітую, це по-перше. Я агітацією не займаюся. У вас якась інформація неправдива. Я за таке не чув і не знаю навіть. Я не маю можливості говорити, але я цим не займаюся, питайте в тих, звідки у вас ця інформація. У мене купа роботи іншої, щоб я ще займався агітацією. Не маю жодного стосунку", – зазначив він.

Хіти тижня. Оце так конфуз: У Миколаєві на акцію "Безсмертний полк" чоловік приніс фото... націоналіста Корчинського

понеділок, 17 травень 2021, 13:00

У Миколаєві на акцію "Безсмертний полк" молодий чоловік приніс портрет українського націоналіста Дмитра Корчинського, передають Патріоти України. Фото лідера праворадикальної організації "Братство" і супротивника радянських ідей стилізували під радянсь...

"Й** вашу мать! Ви вимагаєте колосальні кошти за пасажирські перевезення, а самі не можете замінити трубу, якій 30 років?! Серйозно?!": "Укрзалізниця" потрапила в скандал через потоп у поїзді (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 12:36

16 травня в поїзді "Укрзалізниці", який рухався напрямком Рахів - Одеса, стався прорив труби, вагон затопило водою. Про це повідомив у Facebook пасажир поїзду Андрій Мрига, опублікувавши фото та відео затопленого вагону, передають Патріоти України. "Й*...