"Підручник говорить, що у неандертальців не було духовності, тому вони не первісні люди. Шок": Українців обурило, чому навчають дітей у школі (фото)

У підручнику "Всесвітня історія. Історія України інтегрований курс для 6 класу" користувачі знайшли спірні твердження та неоднозначні висновки, зазначають Патріоти України.

Як пише мама шестикласника Анна Ліба у Facebook-групі Батьки SOS, автори навчального посібника пишуть, що людину створив Бог, а неандертальців не можна вважати первісними людьми, через те, що у них немає духовності.

За словами мами школяра, зміст підручника викликав у неї емоції, близькі до шоку. "Я читаю... Шок... Почитавши абзац, я перевертаю на титулки, щоб перевірити який ми читаємо предмет...",- пише вона. Ліба також стверджує, що після прочитання абзаців книги зміст підручника викликав у неї істеричний сміх.

"Ще сторінка, ми вже трохи істерично сміємося.. Читавши... І коли я доходжу до сторінки 17, де написано, що ці теорії все про походження людства повна маячня, так як створив Бог людини і вдихнув в нього життя...", - описує свої емоції користувач.

За її словами, в те, що подібне написано в підручнику не міг повірити навіть її син. "Син каже" мама, не приколюйся"... Я кажу, не я... Тут написано... Він не вірить, бере підручник в руки. Шок", - описала враження від підручника користувач.
Вона вважає, що цей підручник який більше нагадує навчальний посібник з християнської етики, ніж історії. "Коротше стільки тексту, а інформації для дитини - повний нуль... Зате питання по суті і дуже цікаві. Де дитині на них відповідь брати, якщо підручник говорить, що у неандертальців не було духовності, тому вони не первісні люди... Бог створив людину і вдихнув у неї життя", - додала Ліба.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в підручнику Олександра Авраменка з української мови для учнів 10 класу знайшли посилання на порносайт.

Не ведіться! Просять номер карти для "виплат" за вакцинацію: Українцям розсилають повідомлення нібито від "МОЗ"

понеділок, 6 грудень 2021, 12:45

Голова МОЗ Віктор Ляшко повідомив, що від імені міністерства надсилають українцям інформацію з проханням надіслати номер карти. Ніби-то для отримання 1000 гривень за повний курс щеплення. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на брифінг міністра, ...

Скандальна Ле Пен висловилася про членство України в НАТО і заявила, що спочатку треба звідти вигнати Туреччину

понеділок, 6 грудень 2021, 12:29

Глава французької ультраправої партії "Національне об’єднання" і одна з фаворитів президентських перегонів Марін Ле Пен вважає, що НАТО в його нинішньому вигляді не здатний приймати нових членів. Про це вона сказала в інтерв’ю польській газеті Rzeczpos...