Підвищення рівня емпатії: Чому люди після 50 років стають щасливішими

Здатність розуміти і контролювати свої емоції, а також бути чутливим до почуттів інших людей, сприяє розвитку відносин і підвищує рівень емпатії.

Це може призвести до зміцнення соціальних зв'язків. А з віком соціальні зв'язки стають ще більш важливими для нашого благополуччя.

У цьому переконаний співзасновник Академії для людей старшого віку і автор книги "Вчимося любити середній вік: 12 причин, чому життя стає кращим з віком" Чіп Конлі у коментарі CNBC.

Здатність розуміти і контролювати свої емоції, а також бути чутливим до почуттів інших людей, сприяє розвитку відносин і підвищує рівень емпатії. Це може призвести до зміцнення соціальних зв'язків. А з віком соціальні зв'язки стають ще більш важливими для нашого благополуччя. У цьому переконаний співзасновник Академії для людей старшого віку і автор книги "Вчимося любити середній вік: 12 причин, чому життя стає кращим з віком" Чіп Конлі у коментарі CNBC. Його життя в середньому віці розділилося на дві частини. Одна дуже похмура - з 30 до 40 років, і одна по-справжньому чудова - починаючи з 50 років. І причина цього - підвищення емоційного інтелекту. Секрет щастя полягає в тому, щоб просто стати старшими. Маючи більш високий емоційний інтелект, ви також краще розумієте емоції інших людей і співпереживаєте їм, що сприяє більш глибоким і повноцінним відносинам", - зазначає він. Конлі розповів про те, як змінився його емоційний інтелект з віком. Більше співчуття до інших, більш глибоке співпереживання життєвим обставинам інших людей. Знизилася реакція на емоції і з'явилася велика свобода в емоційному плані. Конлі зазначив, що він навчився не паритися через дрібниці і позитивно переоцінювати негативний досвід. За його словами, одночасно покращена здатність розпізнавати свої шаблони, звички і схильності дозволяє більш ефективно спостерігати за собою... Перестати приймати все так близько до серця. Краще розуміння, як створити своє ідеальне середовище проживання.

Соціологи називають це "володінням навколишнім середовищем", або здатністю визначати, в якому середовищі людина буде процвітати, а також здатністю адаптуватися до змін у цьому середовищі. "Це також пояснює, чому на робочому місці літні люди в команді створюють більше "психологічної безпеки" в колективі: тому що їх вміння орієнтуватися в навколишньому середовищі в поєднанні з співчуттям допомагає їм створювати належні умови для процвітання команди", - зазначає він. Він став більше цінувати відносини. Як зазначає Конлі, Гарвардське дослідження розвитку дорослих і дослідження "Блакитних зон" переконливо показують, що відносини, які ми культивуємо в своєму житті, дійсно можуть збільшити тривалість нашого життя.

"Самооборона" виявилася ефективною: На Одещині через сварку дівчат шестеро учнів опинилися в лікарні

четвер, 29 лютий 2024, 23:53

На Одещині через сварку у школі двох дівчат шестеро учнів опинилися в лікарні. Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, інцидент стався в одному з ліцеїв Тарутинської громади. Про подію правоохоронцям повідомили медики районної лікарн...

Дуже бояться захворіти: На Закарпатті селяни повстали проти встановлення мобільної вежі

четвер, 29 лютий 2024, 23:43

Жителі гірського села Мала Уголька на Закарпатті виступають проти встановлення мобільної вежі на їхній території. Про це повідомляє Тячівська районна рада, передають Патріоти України. Місцеві селяни зібрали майже півсотню підписів і направили колективн...