Відомий український журналіст Аркадій Сидорук помер на Закарпатті у віці 82 років. Міжнародник, перший лауреат премії "Приз Гарета Джонса" довгий час жив і працював у США, а в 90-х роках повернувся до України, де проживав до своїх останніх днів разом з дружиною Ганною. Про це розповів син Аркадія Сидорука Федір, , повідомляють Патріоти України з посиланням на "Детектора медіа".
Заслужений журналіст України, політолог, перекладач, публіцист, і, як його називали - патріарх української журналістики, мав величезний стаж роботи. Він першим в Україні впровадив Міжнародний телефонний марафон, а за часів СРСР був єдиним у республіці журналістом-міжнародником.
Сидорук почав займатися журналістикою з другої половини 50-х років минулого століття. Він працював у "Робочій газеті", "Вечірньому Києві", журналі "Україна", в "Телекритиці" і "Детектора медіа", газеті "День", "Дзеркалі тижня" та інших виданнях.
У періоди з 1980 по 1989 та від 1992 по 1996 роки був кореспондентом у США. Працював там першим кореспондентом РАТАУ при ООН, кореспондентом ТАСС в Нью-Йорку та ИТАР-ТАСС у Вашингтоні. По поверненню зі Штатів був заступником головного редактора редакції країн Азії ТАСС в Москві.
Він був першим лауреатом премії імені легендарного британського журналіста Гарета Джонса - одного з небагатьох, хто розповідав про Голодомор в Україні 1932-33 років. Сидорук активно займався дослідженням цієї трагедії з 80-х років минулого століття, коли працював у США.
Федір Сидорук розповів, що батько помер 26 травня вдома в Закарпатській області, де його і поховали.
У мережі висловлюють скорботу у зв'язку з кончиною відомого журналіста-міжнародника, і згадують його не тільки як високого професіонала, але також і як дуже порядну і скромну людину.
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...