Хотів підзаробити на вбивствах, але все пішло не так: Родичі "зниклого" окупанта поскаржились, що Росія кинула їх з виплатами

Родичі зниклого на війні в Україні окупанта поскаржилися, що Росія кинула їх з виплатами. 41-річний росіянин Михайло П'янковський підписав контракт 1 червня 2024 року, а вже через кілька днів його відправили на передову. Про це повідомляють у російських пабліках. Вже 9 червня окупант опинився на передовій під Авдіївкою, передають Патріоти України.

Як розповідають родичі, окрім того, що в нього не було належної підготовки, чоловіка навіть нічим не забезпечили. "Він зателефонував і попросив вислати йому 40 тисяч рублів, щоб купити речі. Ми зробили переклад на карту командира частини. Потім Михайло зателефонував і сказав, що йде на зачистку. З того часу ми про нього нічого не знаємо", – розповідає рідня окупанта.

Зв'язок з Михайлом зник 19 червня. Після підписання контракту йому видали банківську картку, яку він залишив мамі, проте обіцяні майже 600 тисяч рублів так і не надійшли на рахунок. У військкоматі родичам сказали, що вони не мають до цього відношення.

П'янковського відправили у бій без підготовки, одразу після прибуття на фронт 9 червня. Наразі він офіційно вважається безвісти зниклим.

Чоловік вирішив піти на війну через відсутність роботи в рідному селі Маяк. Близькі намагалися його відмовити.

"У нас у селі роботи немає. Михайло казав, що все одно тут зайнятися нема чим, ось і підписав контракт. Ми його відмовляли. Свою карту "Мир", яку йому видали після підписання контракту, залишив матері. Йому обіцяли 400 тисяч рублів регіональних виплат та 195 тисяч рублів федеральних. Ми чекаємо. Вчора перевіряли картку, вона повністю пуста. Коли виплати впадуть? У військкоматі нам сказали, що не мають до цього відношення", – розповідають родичі. У окупанта вдома залишилися 67-річна мати та двоє дітей віком 15 і 17 років.

Штраф від ТЦК: Українцям пояснили, як не переплатити й не втратити право на знижку

середа, 14 травень 2025, 16:51

В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...

Якщо Пенсійний фонд не зарахував до стажу частину трудового періоду: Українцям пояснили, як діяти

середа, 14 травень 2025, 16:47

В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...