
Як повідомляли Патріоти України, Олександр Усик здобув феєричну перемогу над Ентоні Джошуа. Всі судді одноголосно віддали перемогу українцю. Цікаво, що після бою Усик зайшов у роздягальню до британця і віддав йому два пояси, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.
Один з тренерів українця опублікував в Instagram відео, на якому видно, як Усик віддає два пояси Дошуа. Він їх бере і каже, що скоро вони зустрінуться.
Такий вчинок нового чемпіона світу в суперважкій вазі пояснюється тим, що пояси, якими володів Ентоні, залишаться у нього. А Усику відправлять нові.
Нагадаємо, що після перемоги Олександр Усик станцював гопак на рингу. Коли оголошували результати бою українець не стримав емоцій і розплакався.
Спортсмен присвятив свою перемогу сім'ї. Він сказав, що в цей день, 12 років тому він зробив своїй дівчині пропозицію, і вона погодилася стати його дружиною.
Усик також після поєдинку заявив, що зараз не думає про реванш з Дошуа, умови якого були прописані в контракті. Українець зараз хоче провести час з сім'єю, адже у нього з січня була активна підготовка до бою. Правда тоді він ще не знав, хто буде його суперником, але все одно ретельно готувався.
Пізніше Олександр на прес-конференції заявив, що хотів би, щоб бій-реванш пройшов у Києві на стадіоні НСК "Олімпійський".
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...