Плутав слова і матюкався: Відомий російський актор влаштував п'яний дебош на сцені

Багато глядачів вирішили піти зі спектаклю, не чекаючи його завершення.

Фото: ЗМІ

Популярний російський актор Михайло Єфремов вийшов на театральну сцену в нетверезому вигляді, а під час вистави плутав текст і дозволив собі обматюкати глядачів. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла актриса Алла Коровкіна, зазначивши, що постановка називалася "Не ставай чужим", де Єфремов грав головну роль, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався 7 березня у Самарському театрі опери та балету. За її словами, спектакль затримали на 35 хвилин - чекати глядачів також змусив Єфремов, який потім вийшов на сцену в стані алкогольного сп'яніння.

"Не вибачилися. Виявилося, чекали артиста Єфремова. Потім він абсолютно п'яний вийшов на сцену, плутав текст, на прохання глядачів говорити голосніше, оскільки нічого не чути, радісно послав матом самарських глядачів і всю Самару, і весь спектакль повертався до цього послання", - розповіла Коровкіна.

Вона додала, що багато глядачів вирішили піти зі спектаклю, не чекаючи його завершення, незважаючи на те, що за квитки глядачі заплатили від 4 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також Коровкіна наголосила, що в залі перебував міністр культури, але він ніяк не відреагував на те, що відбувається.

Хіти тижня. Невеселе майбутнє цивілізації: Через 80 років багато прибережних міст підуть під воду

вівторок, 18 травень 2021, 23:05

Отримані сінгапурськими вченими результати істотно перевищують раніше прогнозовані значення. Рівень Світового океану виросте на 1 м до 2100 року. Причиною тому стане глобальне потепління, якщо країнам не вдасться знизити обсяги викидів парникових газів...

На одному з проспектів Харкова "швидка" провалилась у багнюку (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 22:54

Погода у Харкові 18 травня значно зіпсувалася - у місті цілий день йде сильний дощ, який підмиває дорогу. Як наслідок, машина швидкої застрягла у багнюці ледь не у центрі міста. Очевидці поділилися фото на Facebook-сторінці "СолнцеЛикий Харьков", як "ш...