Плутав слова і матюкався: Відомий російський актор влаштував п'яний дебош на сцені

Багато глядачів вирішили піти зі спектаклю, не чекаючи його завершення.

Фото: ЗМІ

Популярний російський актор Михайло Єфремов вийшов на театральну сцену в нетверезому вигляді, а під час вистави плутав текст і дозволив собі обматюкати глядачів. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла актриса Алла Коровкіна, зазначивши, що постановка називалася "Не ставай чужим", де Єфремов грав головну роль, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався 7 березня у Самарському театрі опери та балету. За її словами, спектакль затримали на 35 хвилин - чекати глядачів також змусив Єфремов, який потім вийшов на сцену в стані алкогольного сп'яніння.

"Не вибачилися. Виявилося, чекали артиста Єфремова. Потім він абсолютно п'яний вийшов на сцену, плутав текст, на прохання глядачів говорити голосніше, оскільки нічого не чути, радісно послав матом самарських глядачів і всю Самару, і весь спектакль повертався до цього послання", - розповіла Коровкіна.

Вона додала, що багато глядачів вирішили піти зі спектаклю, не чекаючи його завершення, незважаючи на те, що за квитки глядачі заплатили від 4 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також Коровкіна наголосила, що в залі перебував міністр культури, але він ніяк не відреагував на те, що відбувається.

"Справжній лідер має вміти гідно приймати критику": Що відомо про "танцюючого директора школи" із Полтавщини (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:15

Василю Маслею 31 рік, і з серпня він офіційно очолить школу в селі Маячка Полтавської області, яку колись закінчив сам. Але не це прославило молодого педагога, а його вміння рухатися під запальні ритми. Останній його танець разом з вчителями на випускн...

"Треба просто заборонити як символ СРСР!": Батьків обурила форма для українських школярів (фото)

неділя, 1 серпень 2021, 12:59

У мережі спалахнув скандал через українську форму для школярів "як в СРСР". Про це у групі "Батьки SOS" розповіла Алла Заможська, передають Патріоти України. Так, користувачі вважають, що фартух та інший одяг для дітей, нагадує форму, яку носили за час...