Японські інженери створили перекладач із півнячої мови на основі технологій штучного інтелекту.
Керував дослідницькою роботою професор Адріа Девід Чеок з Університету Токіо. Відкрила шлях до розробки нейромережевого інструменту система під назвою “Глибокий емоційний аналіз”. За її допомогою можна ідентифікувати емоції птахів, розпізнаючи звукові патерни, пише New York Post.
Фахівці навчилися розрізняти такі емоційні стани мешканців курника, як голод, страх, агресія, задоволеність, захоплення та стрес. Для тестування задіяли близько 80 півнів та курок. Паралельно з інженерами над проектом працювали ветеринари та зоопсихологи.
“Якщо ми знатимемо, що відчувають тварини, ми зможемо створити для них набагато кращий світ”, – цитує видання професора Чеока.
Японському волонтерові Фумінорі Цучіко, який відкрив благодійну кав’ярню у Харкові, буде подовжено дозвіл на перебування в Україні. Про це заявив міський голова Харкова Ігор Терехов, передають Патріоти України. «Спілкувався з керівником харківської міг...
У Білій Церкві на Київщині підлітки побили 12-річну дівчинку. До правоохоронців від матері дівчинки надійшла заява. Тепер підозрюваним загрожують виправні роботи на строк до одного року. Про це повідомили у поліції Київської області, передають Патріоти...