Японські інженери створили перекладач із півнячої мови на основі технологій штучного інтелекту.
Керував дослідницькою роботою професор Адріа Девід Чеок з Університету Токіо. Відкрила шлях до розробки нейромережевого інструменту система під назвою “Глибокий емоційний аналіз”. За її допомогою можна ідентифікувати емоції птахів, розпізнаючи звукові патерни, пише New York Post.
Фахівці навчилися розрізняти такі емоційні стани мешканців курника, як голод, страх, агресія, задоволеність, захоплення та стрес. Для тестування задіяли близько 80 півнів та курок. Паралельно з інженерами над проектом працювали ветеринари та зоопсихологи.
“Якщо ми знатимемо, що відчувають тварини, ми зможемо створити для них набагато кращий світ”, – цитує видання професора Чеока.
Громадськість вимагає поновити ліцензію на відстріл найбільшого хижака, що через ріст популяції став небезпечним для людей за межами заповідників. У центральній частині Румунії 18-річна туристка загинула, намагаючись утекти від ведмедя. Як повідомляє D...
На аукціоні в англійському Вілтширі лист пасажира "Титаніка" продали майже за 400 тисяч доларів. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. Документ, датований 10 квітня 1912 року, належав полковнику Арчибальду Грейсі, який подорожував...