Пограбував підприємство на пів мійльона гривень: На Харківщині судитимуть поліцейського

До Дергачівського районного суду Харківської області передали обвинувальний акт щодо вже колишнього поліцейського та його двох спільників, які викрали майно агропідприємства у Богодухівському районі, інформують Патріоти України.

Слідчі встановили, що експоліцейський на початку минулого року придумав схему наживи і залучив двох знайомих, один з яких був співробітником агропідприємства та мав доступ до складів. Учасники схеми крали звідти добрива та перепродавали їх.

"З березня по червень 2023 року зловмисники проникали на територію підприємства і викрадали звідти мішки з мінеральними добривами та інші товарно-матеріальні цінності. У подальшому вони "заробляли", перепродаючи накрадене. Сума збитків, завданих обвинуваченими, складає понад 500 тис. грн", — повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Обвинувальний акт щодо чоловіків склали за ч. 4, 5 ст. 185, ч. 3 ст. 15 і ч. 5 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану, організованою групою) Кримінального кодексу України. Санкція статей передбачає до 12 років позбавлення волі та конфіскацію майна.

Різниця у 10 разів: Ось яка найменша та найбільша пенсії в Україні

четвер, 25 червень 2026, 8:03

В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...

Температура до +44°C: Європа задихається від аномальної спеки - у Франції є загиблі

четвер, 25 червень 2026, 7:54

В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...