Поки милувалися красенем: Папуга-клептоман, який спритно вкрав у туристів камеру, швидко став популярним у мережі (відео)

У найбільшому національному парку Нової Зеландії Фьордленд стався кумедний епізод з туристами: мандрівники стали жертвою папуги-злодія, а птах згодом набув статусу зірки соцмереж, передають Патріоти України.

Як повідомляє The Guardian, під час прогулянки туристів стежкою Кеплера до них приєднався папуга. Щасливчики одразу дістали камеру GoPro, щоб сфотографувати птаха, але їхній план був приречений на провал: папуга миттєво вихопив девайс і втік з місця "злочину". Коли туристам таки вдалося повернути вкрадену річ, виявилося, що камера зняла політ папуги над парком, а також його приземлення. Відео набуло великої популярності в Інтернеті: користувачі діляться ним у соцмережах, а також активно коментують курйозний епізод.

Папуги неодноразово були помічені за крадіжкою цінних речей у мандрівників. На сьогоднішній день фахівцям відомо про 398 видів папуг. Більшість цих птахів мають яскраво виражене забарвлення. Характерною ознакою загону є дзьоб, висота якого більш ніж удвічі перевершує його ширину. Папуги населяють субтропіки та тропіки, найбільш численні в Австралійській фауністичній області.

В Україні хочуть запровадити нове маркування товарів у магазинах та в рекламі: Що зміниться

субота, 20 квітень 2024, 12:29

В Україні запропонували маркувати продукцію брендів, які досі не вийшли з російського ринку. У разі, якщо до законодавства внесуть відповідні зміни, маркування таких товарів стане обов'язковим не лише на прилавках магазинів, а й у рекламі, передають П...

Естонія змінює правила навчання для дітей українських біженців: Що треба знати

субота, 20 квітень 2024, 11:58

Влада Естонії ухвалила закон, що дозволяє виключати зі шкіл та дитячих садків дітей українських воєнних біженців, які покинули Естонію, не повідомивши про це навчальний заклад. Про це повідомила пресслужба парламенту країни, передає ERR, передають Пат...