
Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що над Ізюмом українські військові знищили безпілотник та літак Су-34 окупантів. Про це він заявив в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.
"Щодо Ізюму - наші збройні сили тримають свої позиції, нищать сили ворога, сьогодні було збито літак Су-34, а також безпілотник", - зазначив голова ОВА. За його словами, ворог на цьому напрямку несе великі втрати і хоче обійти Ізюм та піти на Луганську та Донецьку область.
"Однак, ще жодна їх операція на цьому напрямку не досягла успіху", - сказав Синєгубов. Він підкреслив, що українські військові утримують свої позиції й поблизу Харкова "Зараз ведеться операція з відсунення ворога у роганському, дергачівському та чугуївському напрямках. Наші військові звільняють ці населені пункти від окупації", - розповів очільник ОВА.
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...