"Цей вид вважався вимерлим у Південній Австралії, про них не було офіційних записів протягом більш ніж ста років, — повідомили представники Служби національних парків і дикої природи (NPWS) узбережжя Лаймстоун.
Фермер пояснив, що очікував побачити якусь кішку, але, помітивши незвичайну тварину, він спочатку й гадки не мав, хто це.
Кволи тигрові або крапчасті сумчасті куниці вважалися вимерлими в Південній Австралії, тоді як в інших регіонах Зеленого континенту вони були в списку видів, що зникають. У південно-східній частині країни все ж збереглася деяка їхня популяція.
Згідно з "Червоним списком" Міжнародного союзу охорони природи й природних ресурсів (IUCN Red List), цей вид вважається "майже під загрозою". У глобальних масштабах налічується всього близько 5 тисяч особин.
Вага тварини становить від трохи менш ніж два кг до трьох кг. Вони вважаються найбільшими сумчастими хижаками на континенті та в цьому відношенні поступаються першістю тільки тасманійському дияволу.
Куниці харчуються різною їжею: ящірками, зміями, дичиною, невеликими гризунами та іншими сумчастими, такими як вомбатові та кенкуру-валлабі. Іноді навіть нападають на великих тварин в Австралії, таких як кенгуру, собак-дінго і велику рогату худобу.
Археологи з Г’юстонського університету вперше успішно розкопали королівську гробницю в стародавньому місті Мая Караколь, розташованому в сучасних лісах Белізу. Гробниця, що належала Те Кааб Чаку — першому відомому правителю міста та засновнику королівс...
В Україні хочуть запровадити єдиний формат для індексації пенсійних виплат. Так, спеціальні пенсії більше не будуть прив'язані до зростання зарплат. Про це розповіла на YouTube-каналі "Що з економікою" міністерка соціальної політики Оксана Жолнович, пе...