Порівняла з Путіним: Екс-дружина відомого українського шоумена заявила, що у нього розлад особистості

Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко заявила, що у екс-чоловіка розлад особистості, викликаний психологічними проблемами. За її словами, у нього навіть був короткий курс лікування. Про це Войченко розповіла в інтерв'ю Аліні Доротюк, передають Патріоти України.

Жінка зазначає, що постійно стикається з агресією з боку Остапчука і навіть порівняла його з російським президентом, який розв'язав війну проти України. "Яскравий приклад - Путін. Ось він упевнений, що він може так робити, але йому сказати неприємне слово не можна. Це жахливе порівняння, але це так. З приводу діагнозу я впевнена, тому що я була присутня в кабінеті лікаря, коли йому говорили, що така проблема є. Запису в історії хвороби, я думаю, немає. Хоча короткий курс лікування був", – запевняє Войченко.

Вона також відповіла на звинувачення Остапчука в перешкоджанні спілкуванню з дітьми. Жінка наголошує, що шоумен сам не проявляє ініціативи. "Він прямим текстом бажав мені смерті, довго озвучував, що не потрібно було вивозити дітей, і вони були в безпеці в бомбосховищі. Після того, як мене послали п'ять разів, я зробила те ж саме. Він образився і днів 20 не дзвонив, – додала Олена.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...