Останнім часом все частіше можна почути думку, що переказувати гроші з картки на картку небезпечно, адже рахунок можуть заблокувати. Між тим, банкам вигідна активність клієнтів, тож побоювання не завжди мають підґрунтя. Про це пише GSMinfo.
Річ у тім, що ліміти для фізосіб встановлюють банки, які випускають картки. Допустимі максимальні суми залежать в статусі користувача та його картки. Стосовно переказів в допустимих межах, то до них у податкової не виникатиме питань. Виключення — дохід не є оподаткованим, і податкова може це довести.
Банки повинні контролювати рух безготівкових коштів, але лише в окремих випадках:
Всі ці дії пов’язані з відмиванням грошей. Тож якщо ви здійснюєте 6-8 незначних переказів на добу. то хвилюватися не варто.
Більшість банків дозволяють клієнтам вказувати коментар до переказу тож в цьому полі часто пишуть “за квартиру”, “за уроки” і так далі. Однак це може викликати інтерес з боку податкової. Тож коментарі краще не залишати. В будь-якому разі відправнику нічого не загрожує, а от ті, хто має не платить податку з доходу від послуг чи здавання нерухомості, варто потурбуватися про легалізацію коштів. Факти отримання додаткових грошей цілком реально довести регулярними платежами. Тож краще відкрити ФОП чи сплатити податок від доходу у розмірі 18% від доходу та 1,5% військового збору.
Навіть оренда житла, особливо у столиці, продовжує залишатися розкішшю для багатьох мешканців Києва. Купити ж квартиру є й зовсім нездійсненною мрією в силу постійного подорожчання нерухомості, передають Патріоти України. Так, за даними Державної служб...
Згідно з чинним законодавством, українські пенсіонери, яким виповнилося 70, 75 та 80 років, отримують так звані «вікові доплати» до пенсії (300, 456 та 570 гривень відповідно) щомісячно, передають Патріоти України. Втім, в деяких містах, як, до приклад...