У «Київводоканалі» підкреслюють, що небезпечні речовини потрапляють у річку не лише через промислові підприємства й автомийки (які часто без очищення зливають відходи в Дніпро через дощову каналізацію), але й через побутові пральні порошки, у складі яких є фтор.
Наразі петиція про заборону мийних засобів з фосфатами набрала лише 5528 голосів із необхідних 25 тисяч.
За даними Держводагентства, лише за 2019 рік до водних об’єктів України скинуто 5708 тонн фосфатів. Натомість найбільшим «озеленювачем водойм» є Київ: у столиці за минулий рік скинули 1239 тонн фосфатів.
До завершення збору підписів залишився 3 дні. Якщо петиція набере 25 тис. голосів – президент України зобов’язаний буде її розглянути.
Раніше екологи повідомили, що обміління, хімічне забруднення води, збіднення біологічного різноманіття, скиди промислових підприємств та неконтрольований видобуток піску - все це щороку наближає річку Дніпро до екологічного лиха.
У Волинській області до трьох років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку, проте ухилився від мобілізації. Він заявив, що погодиться йти служити, якщо держава поверне йому вилучене раніше майно. Вирок ухвалив Ковельський міськрайонн...
В США жінка зробила ринопластику і, усвідомивши наскільки вона гарна стала, вирішила остаточно розійтися зі своїм чоловіком. Про це 1 квітня повідомило The Sun. 30-річна Девін Ейкен вийшла заміж у 23 роки. Останні два роки вони дуже віддалились зі свої...