Мобілізація в Україні триває, і повістки призовникам видають дедалі активніше. На сьогоднішній день отримати виклик у військкомат можна не лише у громадському місці чи в поштову скриньку, а й через СМС-повідомлення. Адвокат Роман Симутін роз'яснив, що робити громадянам після отримання такого онлайн-повістку, передають Патріоти України.
"У зв'язку з тим, що Ви своїм підписом підтвердили володіння цим номером, повідомляю про необхідність прибуття такого числа в ТЦК для уточнення облікових даних і проходження ВЛК", - сказано було в смс-повідомленні.
Адвокат нагадав, що у військовий час повістки можуть вручатися особисто під підпис або рекомендованим листом з повідомленням про вручення. Це закріплено у суперечливій ухвалі Кабміну від 30.12.2022 року №1487. Про жодні смс-повідомлення, дзвінки, виклики в Viber або Telegram мови в законі не йдеться.
Якщо на смартфон прийде повідомлення з подібним текстом, його можна сміливо ігнорувати. У разі отримання штрафу за неявку за таким порядком, його можна оскаржити в суді. Головне, не платити штрафу, який виписаний вам незаконно.
В Україні ціни на хліб найближчим часом зростатимуть помірно – максимум на 1,5-2% щомісяця. Різкого стрибка вартості або дефіциту продукту українцям не варто очікувати, ситуація залишається стабільною. Про це розповів член Економічного дискусійного клу...
Літня резиденція заступника диктатора нацистської Німеччини Адольфа Гітлера, Германа Герінга, на острові Зюльт продається за 18 млн. євро. Про це повідомляє BILD, передають Патріоти України. У виданні розповідають, що Герінг придбав ділянку 1936 року з...