
В Росії знову вразили витвором урбаністичного мистецтва. Там справу "Альонки" і "Веселого ДАІшника" продовжила стела "Щасливої дороги", встановлена на виїзді в одному з міст Тюменської області. Відповідне фото опублікував у своєму Telegram-каналі офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", передають Патріоти України.
Нещодавно в одному з міст Тюменської області в Російській Федерації встановили стелу на виїзді з міста, за допомогою якої за традицією бажали щасливої дороги водіям. Однак форма самої стели наштовхує на зовсім інший висновок - вона нагадує величезну труну з написом.

"Після установки стели "Счастливого пути!" на в'їзді в одному з міст Тюменської області жителі почали підозрювати, що місцева влада бажає їм чогось іншого", - прокоментував блогер.
Користувачі мережі зауважили, що стела більше нагадує про кладовища і могильні плити.


В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...