Минулого року українські військові потерпали від нашестя мишей на фронті. Цього ж року ситуація дещо змінилася, передають Патріоти України.
"Порівняно з минулим роком кількість мишей значно скоротилася. Я пам'ятаю, як було минулого року, коли жоден кіт не рятував від мишей. Коли заводиш кота, він лежить побитий і йому вже нічого не хочеться. Там реально не рятувало абсолютно нічого, при цьому миші гризли всі дроти, обожнювали ізоляційну стрічку, яку згризали просто під "нуль". Страждали "старлінки", страждало все", - розповів командир екіпажу безпілотних авіакомплексів "Кара небесна" 4-ї бригади оперативного призначення "Рубіж" Нацгвардії Андрій Отченаш.
Він зазначив, що миші кусали за пальці, прогризали термобілизну й кусали за живіт. "Бувало таке, що ми виловлювали за день по 40-50 мишей вдень і їхня кількість не зменшувалася. Минає пів години-година і знову нашестя мишей. Дійшло до того, що ми просто лежали на саморобному ліжку в бліндажі, а в мене на животі дві миші просто билися, не знаю за що. Я піднімаю голову, дивлюся, але нічого не роблю. "Ай, займайтеся, хлопці, головне - мене не чіпайте, дайте поспати". Їх було дуже багато", - згадує військовий. За його словами, порівняно з минулим роком кількість мишей зараз значно скоротилася.
Підвищення температури, повені та посухи незабаром можуть поставити під загрозу природні джерела, які живлять відомі СПА-курорти Європи, передають Патріоти України. «Підвищення температури, повені та посуха можуть вплинути на точки виходу джерел і шви...
У столиці Естонії Таллінні з травня завершать співробітництво, в рамках якого компенсували витрати на житло і послуги перекладу для українських біженців, які отримали тимчасовий захист. Про це пише ERR, передають Патріоти України. Раніше українські біж...