Минулого року українські військові потерпали від нашестя мишей на фронті. Цього ж року ситуація дещо змінилася, передають Патріоти України.
"Порівняно з минулим роком кількість мишей значно скоротилася. Я пам'ятаю, як було минулого року, коли жоден кіт не рятував від мишей. Коли заводиш кота, він лежить побитий і йому вже нічого не хочеться. Там реально не рятувало абсолютно нічого, при цьому миші гризли всі дроти, обожнювали ізоляційну стрічку, яку згризали просто під "нуль". Страждали "старлінки", страждало все", - розповів командир екіпажу безпілотних авіакомплексів "Кара небесна" 4-ї бригади оперативного призначення "Рубіж" Нацгвардії Андрій Отченаш.
Він зазначив, що миші кусали за пальці, прогризали термобілизну й кусали за живіт. "Бувало таке, що ми виловлювали за день по 40-50 мишей вдень і їхня кількість не зменшувалася. Минає пів години-година і знову нашестя мишей. Дійшло до того, що ми просто лежали на саморобному ліжку в бліндажі, а в мене на животі дві миші просто билися, не знаю за що. Я піднімаю голову, дивлюся, але нічого не роблю. "Ай, займайтеся, хлопці, головне - мене не чіпайте, дайте поспати". Їх було дуже багато", - згадує військовий. За його словами, порівняно з минулим роком кількість мишей зараз значно скоротилася.
Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...
Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...