Процес запущено: У Росії зникнуть Jacobs та інші відомі бренди

Голландська компанія JDE Peet's, до якої належать бренди кави Jacobs, L'Or, Tassimo та Douwe Egberts, закінчить продаж іноземних брендів кави та чаю на російському ринку до кінця року. При цьому роботу в РФ продовжать, передають Патріоти України.

Про це стало відомо із фінансового звіту компанії за перше півріччя 2023 року. У Росії залишаться місцеві бренди. "У першій половині 2023 року ми ініціювали перехід від багатоканальної організації в Європі до локального портфоліо в Росії. Паралельно ми розширюватимемо охоплення наших споживачів по всьому світу, плануючи придбати платформу Marat coffee & tea у Бразилії та запуск L'OR Barista у США", – заявив генеральний директор JDE Фаб'єн Саймон. Його слова наведено у звіті.

Зазначимо, у червні минулого року, поки Росія продовжувала наймасштабнішу загарбницьку війну з часів Другої світової, голландська компанія Jacobs Douwe Egberts розширювала своє виробництво на території країни-агресора. У Ленінградській області "Якобс Дау Егбертс Рус" (дочірнє підприємство російської компанії) ввело в експлуатацію виробничу будівлю площею 5,8 тис. квадратів. Поки конкуренти залишали країну-агресора, Jacobs розширювалися.

У результаті 2022-й став найкращим фінансовим роком для російської "дочки". Її обороти становили 42,6 млрд рублів (17,5 млрд грн). Голландська компанія входить до американської Mondelez International. Нацагентство з питань протидії корупції (НАЗК) внесло їх до переліку спонсорів війни. За підрахунками відомства, компанія лише торік заплатила до бюджету РФ $61 млн податків. Це призвело до бойкоту продукції компанії у Швеції та Норвегії.

У Якобс Дау Егбертс Рус, як пишуть російські ЗМІ, думають над тим, щоб не використовувати бренд Jacobs, а замість цього називати каву Monarch або Milicano. Нібито остаточного рішення ще немає, однак, щоб продовжувати заробляти на російському ринку без шкоди для своєї репутації, планують створити самостійний бренд.

Чи можуть відібрати квартиру за неявку у ТЦК: Українцям дали пояснення

понеділок, 24 лютий 2025, 7:48

Суд має право накласти арешт на майно ухилянта, зокрема, на нерухомість (квартиру чи будинок). Але існують випадки, коли єдине житло такого військовозобов’язаного громадянина не можуть відчужити. Про це на порталі "Юристи.UA" написав адвокат Юрій Айваз...

В Україні дорожчає нерухомість: Стало відомо, скільки доведеться заплатити податку під час продажу

понеділок, 24 лютий 2025, 7:30

Навіть оренда житла, особливо у столиці, продовжує залишатися розкішшю для багатьох мешканців Києва. Купити ж квартиру є й зовсім нездійсненною мрією в силу постійного подорожчання нерухомості, передають Патріоти України. Так, за даними Державної служб...