Прилетів на похорон захисника України: Містична історія лелеки з Вінниччини отримала продовження

На Вінниччині лелеку, який поруч з людьми він стояв у живому коридорі на похороні полеглого бійця, проводжав траурну процесію до цвинтаря і лише там здійнявся у небо, віддали на зимівлю до зоопарку. Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТСН Валерій Кузнєцов розкаже, передають Патріоти України.

Лелека Буся - новий мешканець вінницького зоопарку з незвичайною історією.
"Він йшов з в колоні з людьми, і коли його ховали, він дуже голову опустив", - каже доглядальниця зоопарку Тетяна Гончарук.

Тетяна Гончарук / © Птах став відомий на всю Україну, коли прилетів на прощання з полеглим воїном до Качківки на Вінниччині. У селі тоді проводжали в останню путь Олександра Луценка, який загинув у бою під Куп’янськом. Коли люди навколішки стояли в живому коридорі, птах теж стояв поруч, а потім ішов разом із траурною процесією до цвинтаря. Там злетів у небо. Це встигли зафіксувати місцеві журналісти.

Ветеринари запевняють - тварини бувають дуже чутливі, здатні тужити та навіть плакати. Бусю у Качківці добре знали. Ще маленьким пташеням він випав з гнізда і його вигодувала місцева жителька. Вона і попросила зоозахисників врятувати лелеку, бо взимку за ним як слід доглядати не зможе. Тому Бусю перевезли до вінницького зоопарку. Птах освоюється, перебирає харчами і виявляє норов.

"Він так адаптувався, ходить, але буває що дзьобає, може вкусити", - каже доглядальниця Тетяна Гончарук. Відвідувачів до лелеки поки що пускати не будуть, птаха обстежать і зроблять щеплення, житиме він у теплому вольєрі.

Лелека Буся / © А от жителі Качківки, коли помітили, що Буся зник, занепокоїлися. А дізнавшись, що він у зоопарку, вимагають повернути назад - про це пишуть у місцевих пабліках. У зоопарку ж кажуть, Бусю забрали лише на зиму, щоб врятувати від холодів. Навесні готові повернути лелеку до рідної Качківки.

Сенсація археології: Неподалік Риму знайшли дивну схованку десятків бронзових скульптур 2000-літньої давнини у дуже гарному стані

субота, 2 грудень 2023, 2:35

Капсула часу спрацюівала відмінно протягом 2300 років, зберігши цінну колекцію етрусько-римських артефактів. В тосканському місті Сан-Кашано-дей-Баньї, близько 120 км на північний захід від Рима, археологи виявили артефакти, приховані у лікувальних гря...

Вчені заявили, що люди старіють швидше через... динозаврів

п’ятниця, 1 грудень 2023, 23:18

У тому, що люди швидко старіють та помирають через похилий вік, винні динозаври. А точніше ті нестерпні умови існування, які вони створили для далеких прапращурів людини. Про це йдеться у науковій статті в журналі BioEssays, передають Патріоти України....