
Керівник пресслужби захисників Маріуполя Орест, який наразі також перебуває на передовій на заводі "Азовсталь", заспівав пісню гурту Kalush "Стефанія", повідомляють Патріоти України.
Коли Орест співав, на задньому фоні лунали гучні звуки вибухів – росіяни продовжують обстрілювати "маріупольську фортецю". Але пісню про маму, яка торкнула серця мільйонів українців та європейців, не змогли перервати навіть обстріли.
"Привітав KALUSH ORCHESTRA з перемогою на Євробаченні з самого серця Маріуполя", – написав Орест у твітері.
Наразі Орест співав не на повний голос. Ймовірно, щоб не видати позиції ворогу. Але сподіваємось, скоро захисники Маріуполя зможуть заспівати Стефанію на повний голос, перебуваючи у безпеці та на вільній від окупантів землі.
Якщо лідер гурту Олег Псюк писав пісню для мами, то після 24 лютого вона стала одним із символів боротьби українців проти російських окупантів. А 14 травня, після свого виступу на Євробаченні-2022 у Турині, учасники гурту Kalush у прямому ефірі закликали врятувати Маріуполь та "Азовсталь".
Полк "Азов" подякував гурту за підтримку на Євробаченні. Дружини українських воїнів теж подякували гурту й зауважили, що кількість запитів на тему Маріуполя та Азовсталі зросла. Наречена Дмитра Данілова зізналася, що це перше, що змусило її посміхнутися від 24 лютого.
Тим часом дружина Арсенія Федосюка Юлія додала, що вдячна всім, хто робить такі заяви й нараз потрібно робити все для того, щоб англомовного контенту про "Азовсталь" ставало більше. Тож вона закликала зірок та звичайних українців записувати звернення.
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...