Раніше в цьому місці вже бачили подібний об'єкт: Пасажир літака зафіксував НЛО (відео)

Над американським штатом Каліфорнією один із пасажирів літака рейсу Southwest Airlines, який прямував до Сан-Дієго, зауважив сигароподібний НЛО. Прямокутна срібляста пляма рівномірно рухалася упродовж 18 секунд перш, ніж зникнути в хмарах, передають Патріоти України.

Як повідомляє Daily Star , НЛО побачили приблизно у тому ж місці, де два роки тому стався подібний випадок, в окрузі Орандж. Відео, яке було зроблене пасажиром ще 11 березня, нещодавно опублікували на YouTube-каналі UFO Sightings Daily.

На знятих кадрах видно сигароподібний сріблястий об’єкт, який рухається на тій же висоті, що й літак.

Пасажир описує його як “білий циліндричний корабель без видимих крил, вікон, маркування та інших особливостей. За його словами, він рухався по постійній траєкторії — не збільшував швидкість і не зависав. Потім він зник у хмарах.

“Не було видимих засобів руху або вихлопу. Я знімав це на відео на свій телефон протягом приблизно 18 секунд, перш ніж він зник”, - повідомив очевидець.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...