
Перший офіційно зареєстрований в Україні пацієнт з новим коронавірусом перебуває в інфекційному відділенні обласного комунального некомерційного підприємства Чернівецька обласна клінічна лікарня, повідомляють Патріоти України.
Інфекційне відділення розміщується в окремому корпусі на території лікарні, що розташована по вулиці Головна у Чернівцях. Раніше повідомлялося, що Чернівецька область отримала допомогу, виділену урядом, а саме інфузомати, мішки Амбу, пульсоксиметри, два апарати для штучної вентиляції легень та 197 тисяч медичних масок. Їх мали розподілити між лікарнями ще минулого тижня.
“Наразі у Чернівецькій області є 13 апаратів для штучної вентиляції легень. Ще 6 — ремонтують і, сподіваюся, незабаром теж будуть в медзакладах”, — повідомляла днями заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

У самій лікарні повідомили, що у відділенні є можливість ізолювати хворих відповідно до патології, оскільки у відділені розгорнуто палати напівбоксованого типу. Окрім того, є можливість проведення різного роду клініко-лабораторних досліджень.

“Відділення підготовлено в будь-який час розгорнути шпиталь на випадок виникнення або підозри інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення”, — значиться в описі відділення.

Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...
Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...