Резонанс тижня. Майже два роки провела в комі: Померла екссолістка популярної колись групи "Фрістайл" (відео)

Лікарі Полтавської обласної клінічної лікарні буквально витягли її з того світу, проте вона так і не видужала.

30 квітня померла Ніна Кірсо - колишня солістка і співпродюсер відомої полтавської групи «Фрістайл». Рік і 11 місяців вона провела в комі після інсульту. Їй було 56 років, передають Патріоти України з посиланням на Факти.

Артистці стало погано 1 червня 2018 року в власному будинку, коли нікого з рідних не було вдома. Скільки часу вона пролежала без свідомості, невідомо. На сполох забили друзі, стурбовані тим, що вона не відповідає на телефонні дзвінки. Виявилося, що з нею трапився геморагічний інсульт. За словами близьких Ніни Кірсо, вона ніколи не скаржилася на високий тиск, вела здоровий спосіб життя: регулярно робила зарядку, їздила на велосипеді, купалася в ополонці.
Лікарі Полтавської обласної клінічної лікарні буквально витягли її з того світу, проте вона так і не видужала. Колеги по сцені неодноразово влаштовували благодійні концерти, кошти від яких ішли на лікування Ніни. А продюсер «Ласкового мая» Андрій Разін, внесений в базу сайту «Миротворець», навіть звертався до президента України Володимиру Зеленському з проханням відвідати її і посприяти в лікуванні в Росії.
У покійної залишилися сестра Алла, чоловік Анатолій Розанов (він же керівник, композитор і продюсер «Фрістайлу) і 21-річний син Максим, артист групи «Діти Фрістайлу». А також безліч друзів і шанувальників її таланту. На сторінці Ніни Кірсо ув Facebook вони залишають свої співчуття.
Ніна Кірсо, випускниця Полтавського інженерно-будівельного інституту, співала у «Фристайлі» 30 років з дня його заснування. Серед шлягерів групи - «Больно мне, больно», «Ах, какая женщина!», «Белая метелица». Слухачам давно полюбилися пісні у виконанні Ніни «Кораблик любви», «С днем рождения, мама», «Цветет калина», «Я тебе не верю», «Три сосны», «Ты ни в чем не виноват» та інші.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...