Резонанс тижня. "Самі по собі двигуни горять дуже нечасто": Озвучено пріоритетну версію катастрофи Boeing-737 в Ірані

Вадим Лукашевич підкреслив, що на нинішньому етапі вивчення причин катастрофи мають розглядатися всі версії.

Незалежний російський авіаційний експерт Вадим Лукашевич заявив, що катастрофа українського літака Boeing-737 в аеропорту Тегерана (Іран) відбулася "в найгарячішій точці планети", передають Патріоти України.

"Літак зазнав катастрофи на піку військово-політичного протистояння Ірану й США", – сказав він у коментарі ЗМІ. "Саме тому версія недружнього впливу – теракт на борту або потрапляння в нього ракети – має бути однією з пріоритетних", – підкреслив експерт.

Аналізуючи відеозапис моменту катастрофи, він звернув увагу на те, що на ньому видно, "як хмара вогню падає на землю під кутом 15-25 градусів до горизонту. А тому можна припустити, що лайнер уже був некерований". У цьому контексті Лукашевич зазначив, що "факт пожежі двигуна не відразу призводить до таких наслідків – літак може втратити тягу, почати знижуватися. Зрештою, є протипожежна система".

"Але тут видно, що не просто горить двигун, а лайнер падає. Це означає, що на борту були великі проблеми вже крім двигуна", – сказав експерт. І додав, що двигуни "горять досить рідко, але потрапляння ракети в двигун якраз спричинює його займання". Водночас Лукашевич підкреслив, що на нинішньому етапі вивчення причин катастрофи мають розглядатися всі версії, оскільки "остаточно не відомо, що трапилося на борту".

Без квартир 13 тисяч сімей: Київ охопили масові протести. Чому інвестори вийшли на вулиці та хто винен

субота, 30 травень 2020, 11:48

Інвестори трьох житлових комплексів, квартири в яких продавав банк "Аркада", 29 травня вийшли на протест. Цим вони заявили про початок радикальних дій з метою відновлення будівництва ЖК. Однак відповідальність забудовника, по суті, перекладають на влад...

Резонанс тижня. Кривавий відпочинок: У мережі розповіли про ще одного вбитого під Житомиром

субота, 30 травень 2020, 11:00

Стрілянина сталася 22 травня, близько 1:00, біля приватних ставків. Восьмеро друзів – військові та волонтери – приїхали у гості до давнього товариша. Останній під час раптового конфлікту застрелив сімох із гостей... Один із розстріляних під час відпочи...