У Китаї водій навмисно втопив автобус з пасажирами. Про це повідомляє агентство «Сіньхуа», передають Патріоти України.
Інцидент стався 7 липня. 52-річний водій на прізвище Чжан направив автобус у водосховище міста Аньшунь в китайській провінції Гуйчжоу. В результаті події загинула 21 людина, серед яких і сам винуватець. Ще 15 людей отримали травми.
За інформацією поліції, водій керував автобусом у стані алкогольного сп’яніння. Також було з’ясовано, що будинок, в якому він орендував квартиру, зібралися зносити. Ймовірно, таким чином чоловік вирішив “помститися суспільству”.
Мобільний оператор Київстар повідомив про закриття сервісу «Мобільний платіж», який раніше дозволяв абонентам поповнювати рахунок за допомогою спеціального USSD-коду та голосового меню, передають Патріоти України. З 1 липня 2026 року перестануть працюв...
Окремі категорії українських пенсіонерів мають право на щомісячну надбавку до виплат у розмірі близько 1000 гривень, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Пенсійного фонду України. На таку надбавку мають право матері, які народили п’ят...