
Жителі країни-агресора Росії почали масово скаржитися на те, що їх не випускають із Бєлгородської області. Люди просто ігнорують поліцейських і так дістаються своїх будинків. Про це свідчить аудіоперехоплення Головного управління розвідки Міністерства оборони України. У телефонній розмові росіянин розповів, як добирався додому до Москви, передають Патріоти України.
"З цією війною х*й заснеш... Я поклявся перед пацанами своїми дітьми. Більше я нікуди не виїду, я клянуся, я їб*ал в рот, я не хочу. Досить. Ну це ж п*здець, ну це ж пишуть... Ось цього разу я нікуди не виїжджав. Все. Досить. Від'їжджав і те... Я заїхати не зміг. Нікуди не пускають. У мене собака вівчарка. Мені її годувати. Мені пох*й. Не пускають. Я заїхав", – зізнався житель країни-агресора.
За його словами, на кордоні з областю стоять невідомі, які прикриваються наказом з області, щоби нікого не впускати. "Я кажу, мені пох*й, у мене діти вдома!. Я вікно зачинив. Праворуч, на "червоне" звернув і поїхав... Через "Ломне" поїхав, і додому. Ну, на легковій там не поїдеш машині...", – сказав росіянин.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...