Окупанти застрелили двох беззбройних мирних жителів, коли відходили після зіткнень на околиці Києва у березні 2022 року. CNN опубліковала відео злочину, передають Патріоти України.
Обидва чоловіки загинули внаслідок безсердечної стрілянини, яка суперечить так званим правилам ведення війни, що забороняють нападати на мирних жителів.
CNN з'ясувала особи жертв. Один із них був власником розграбованого автосалону, прізвище якого не розголошується. Іншим був Леонід Олексійович Пляц, 68-річний чоловік, який там працював охоронцем.
На кадрах із камер відеоспостереження знято першу спробу Росії захопити Київ у березні. Головною дорогою до столиці йшли запеклі бої: українські війська боролися з російськими військами та танкістами, щоб зупинити наступ.
Але те, що сталося біля автосалону 16 березня, не було боєм між солдатами та навіть солдатами із озброєними цивільними особами.
На відеозаписі зафіксовані п'ятеро російських солдатів, які намагаються проникнути в приміщення автосалону, стріляючи по замках і розбиваючи шибки.
Коли власник наближається із піднятими руками, вони зупиняють його і, очевидно, обшукують у пошуках зброї. Потім приходить Пляц, і його також обшукують. Здається, йде якась розмова, перш ніж солдати відвертаються, і двоє цивільних починають повертатися до вартового посту.
Потім принаймні двоє солдатів підходять до чоловіків ззаду та відкривають вогонь. Обидва цивільні падають на землю.
Поки солдати обшукували підприємство, Пляц був ще живий. На відео можна побачити, як він важко підводиться, зав'язує щось схоже на джгут навколо стегна і шкутильгає назад до свого посту охорони. Він зміг дістатися до телефону і викликати допомогу, але добровольці, що прибули, не змогли його врятувати, він сплив кров'ю.
На Хмельниччині суд розглянув справу чергового ухилянта. Керівник одного з фермерських господарств регіону уникав мобілізації упродовж двох років, передають Патріоти України. У суді громадянин своєї вини не визнав, провадження назвав сфабрикованим та с...
Українці можуть отримувати виплати по безробіттю в деяких країнах Європи, але для цього їм потрібно підтвердити свій страховий стаж. Це можливо зробити, звернувшись до Державного центру зайнятості. Про це повідомили у Державній службі зайнятості (ДСЗ)....