
Речник УПЦ МП митрополит Климент заперечив, що в Києво-Печерській лаврі на коронавірус захворіли всі священники. За словами Климента, російське видання РБК його неправильно процитувало, передають Патріоти України.
«Я сказав, що фактично всі, хто захворіли, одужали. Усі монахи, які є в Лаврі, проходили моніторинг на наявність вірусу, самих монахів більше ніж 200, не те, що 100. Але МОЗ дало інформацію, що понад 100 людей мають інфекцію, але ці дані були, здається, 2−3 тижні тому. А на сьогодні практично всі вже одужали, тому говорити, що там сьогодні 100 хворих — це некоректно. У лікарнях залишилося 3−4 людини».
Раніше російське РБК повідомило, що у Києво-Печерській лаврі коронавірусом заразилися всі священики, монахи, а також викладачі та студенти Київської духовної академії, яка розташована на території лаври.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...