"Розстрілювали за настроєм": Російський журналіст розповів про страшні звірства "Гіві" та "Мотороли" на Донбасі

Терористи "ДНР" Арсен Павлов ("Моторола") і Михайло Толстих ("Гіві") займалися мародерством на Донбасі та вбивали своїх полонених. Таке зізнання зробив російський журналіст, який побажав не називати свого імені, передають Патріоти України.

У матеріалі наголошується, що він – співробітник одного з федеральних ЗМІ, прибув до Донецька на початку 2014-го та пробув там близько року.

"У реальності ні він ["Моторола"], ні "Гіві" не були суперкомандирами, які якісь масштабні операції задумували. Ну так, у них були досить відморожені загони, і самі вони, звичайно, були хлопці дуже сміливі. Вони довго були на передовій, і у них дах вже поїхалав", – заявив кореспондент.

"Була історія, коли "Моторола" обстріляв машину LifeNews, незважаючи на те, що дружив із ними. Йому сподобалося, що вона броньовані, і він захотів перевірити її на міцність. Вм'ятини залишилися на машині й дірки у склі.

Із бронежилетом те ж саме. Чув, що якісь волонтери привезли, він запитав, чи гарний бронежилет. Потім надягнув на людину і стріляв, щоб перевірити якість. І навіть ніби як поранив волонтера", – додав він.

Крім того, журналісту відомі випадки, коли загони командирів терористів забирали з будинків мирних жителів кольорові метталов і побутову техніку.

"Я ніколи не чув про тортури в "Мотороли", хоча полонених могли й розстріляти за настроєм", – заявив російський журналіст.

За світло можна буде платити менше? Оссь що змінилось у 2025 році для споживачів в Україні

неділя, 23 лютий 2025, 8:42

Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...

Варто знати: Кому від 1 березня треба верифікувати декларації із сімейними лікарями

неділя, 23 лютий 2025, 8:22

Від 1 березня 2025 року в Україні почнуть перевіряти чинність декларацій із сімейними лікарями. Деякі українці мають верифікувати декларації, якщо інформація у медичній системі не збігається з державними реєстрами, передають Патріоти України.