Руйнує радянські міфи: У мережі пригадали знакове фото братання Червоної армії з військами Гітлера

У мережі пригадали знакове фото, на якому зафіксовано момент братання червоноармійців та гітлерівців на початку Другої світової війни, передають Патріоти України.

Світлину оприлюднили на Telegram-каналі "Розсекречена історія України". Автори допису нагадали, що 17 вересня 1939 року, через 16 днів після нападу нацистської Німеччини на Польщу, радянські війська без оголошення війни вторглися зі сходу і зайняли західнобілоруські та західноукраїнські землі Польщі.

Операція, яка тривала 20 днів, призвела до остаточної окупації Червоною армією та Вермахтом всієї території Другої Польської Республіки і завершилася 6 жовтня 1939 року спільним парадом радянських та нацистських військ.

Спільне вторгнення до Польщі було таємно узгоджено Пактом Молотова-Ріббентропа, підписаного 23 серпня 1939 року у Москві.

А на сторінці блогу "История скреп" у Twitter поділилися статтею із добіркою заміток з радянських газет, котрі підтверджують дружність двох тоталітарних режимів, радянського та нацистського, наприкінці 30-х років ХХ століття.

"Як радянська преса у 1939 році описувала, підтримувала і виправдовувала спільне німецько-радянське вторгнення до Польщі. Велика добірка вирізок. Це називається явка з повинною, що б не брехали радянські підручники і сучасна російська пропаганда", – зазначили у дописі.


А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...