Сербські арбітри викинули "Ворсклу" з єврокубків, нахабно засудивши українську команду. Відео голу-фантому

"Ворскла" завершила виступи в єврокубках сезону–2022/23.

Арбітри відверто засудили полтавську команду в матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій зі шведським АІК.

У першому таймі була рівна гра. Полтавці навіть переважали суперників за кількістю ударів у площину воріт.

Однак саме "Ворскла" пропустила наприкінці першої половини. У компенсований час Джо Мендес пробив, і м'яч після рикошету влетів точно в дальній кут.

У другому таймі команди голів не забили, тому, враховуючи перемогу полтавців 3:2 в першій грі, призначили додатковий час.

На 107-й хв. сербські арбітри зарахували гол-фантом. І АІК виграв 2:0.

М'яч і близько не перетнув лінію, однак судді чомусь 'побачили' взяття воріт.

Накивала п'ятами чи спіймали? У Росії зникла ексдружина затриманого за хабарі заступника Шойгу

середа, 24 квітень 2024, 18:43

Родичі ексдружини затриманого за хабарі заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова - Світлани Захарової - не можуть зв'язатися з нею. Згідно з непідтвердженими даними, 50-річна жінка, відома також під прізвищами Маніович та Іванова, могла бути затри...

Через новий закон про мобілізацію? Українці почали масово дарувати авто - МВС розкрило статистику

середа, 24 квітень 2024, 18:22

У квітні в сервісних центрах МВС спостерігається значне збільшення кількості реєстраційних процедур. З початку місяця було оформлено 110 997 заяв за договорами купівлі-продажу. Також останнім часом значно збільшилась кількість перереєстрацій автотрансп...