Ще жити б та жити... З'явилися фото та відео 17-річної жертви сина ексміністра в п'яній ДТП у центрі Києві

У мережі з'явилося відео із загиблою під час ДТП 1 травня в Києві 18-річною дівчиною Олександрою Земляковою. Кадри опубліковані на Facebook-сторінці dtp.kiev.ua, зазначають Патріоти України. Також стало відомо, що дівчина вела Instagram під ніком "favoritka".

"Перед трагедією компанії гуляла і вживала спиртні напої. Потім була дуже коротка поліцейська гонитва. Результат ви всі бачили вранці", – йдеться в повідомленні.

Загибла Олександра Землякова.

На сторінці загиблої опублікована фотографія зі свічкою і підписом: "Ти була найкращою! Ангел мій!".

"Моє життя без тебе зупинилося", – написала матір дівчини.

Пост на сторінці загиблої в пам'ять про неї.

Нагадаємо, що смертельна аварія сталася 1 травня на бульварі Лесі Українки. Автомобіль Infiniti на великій швидкості злетів з дороги, перекинувся і врізався в електроопору.

Загибла Олександра Землякова.

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...