Під час воєнного стану та загальної мобілізації в Україні для військовозобов’язаних передбачена відповідальність за ухилення від мобілізації або порушення правил військового обліку. У разі, якщо такий громадянин ігнорує повістку до суду, його можуть примусово доставити до зали засідань, передають Патріоти України.
Про це повідомив адвокат Юрій Айвазян на порталі "Юристи.UA". У найсерйозніших випадках суд має право обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до винесення вироку.
У разі, якщо особа ігнорує повістки або інші розпорядження територіального центру комплектування, ТЦК має законне право передати справу до суду. Одна з громадянок звернулася до юристів та запитала, які наслідки чекатимуть на ухилянта, якщо він також проігнорує виклик до суду.
"Таку особу або примусово доставлять на слухання по справі, або оголосять у розшук", – зазначив адвокат. Він також пояснив, що ухилянту, який не з’явився на суд, надалі ймовірно можуть оголосити міру запобіжного заходу – утримання під вартою.Отже, ігнорування виклику до суду може мати серйозні наслідки – зокрема, призвести до потрапляння за ґрати.
Як відомо, найбільше місто Київщини, після самої столиці України, має багату історію. З Білою церквою міцно пов'язані імена великого князя Київського Ярослава Мудрого, гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Мазепи, козацького полковника Семена Палія,...
У той час, як Кабмін готується збільшувати мінімальну пенсію українцям на 203 гривні - до 2564 гривень, деякі українці мають пенсійні виплати у сотні тисяч. Таку виплату отримують завдяки спеціальним пенсіям. Про це написав у своєму Telegram-каналі нар...