"Що ти дивишся на мене?": У київському ТЦ жорстоко побили дівчину, розгорівся скандал (фото)

У київському торговому центрі Осеаn Plaza напали на невинну дівчину і жорстко побили її. Це зробила неадекватна жінка, яка була з попутником. Про це повідомляє "Київ Оперативний" у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Як все сталося

За словами постраждалої, в цей день вона прогулювалася з другом по торговому центру. Вони вже зібралися виходити і почали спускатися по ескалатору. Коли дівчина трохи забарилася, її штовхнула в спину незадоволена жінка.

"Я зупинилася перед заходом на ескалатор. Ця жінка, разом з чоловіком, напевно, йшли позаду мене, тому що я відчула тільки сильний поштовх і фразу: "Ти стоїш або ти йдеш?". Я пропустила цей момент і, коли ми спустилися вниз, ми пішли швидше, я обернулася подивитися на дівчину, на що почула фразу: "Що ти дивишся на мене? Що, сказати мені щось хочеш?, я відповіла, що хочу і дивлюся", - розповіла жертва нападу.

Але на цьому все не закінчилося. Жінка підбігла і штовхнула дівчину прямо в скляні двері. "На цю її поведінку я обернулася і сказала, що вона неадекватна, вона відповіла, що я не знаю, з ким зв'язалася і зараз я буду від неї бігти", - зазначила постраждала.

Нестерпна жорстокість

Після цього неадекватна жінка вихопила у дівчини парасольку і почала жорстоко бити по обличчю. Жертва отримала травму голови, втрату крові і тиждень невиходу на роботу. Вона викликала на місце НП поліцію, швидку допомогу і не збирається просто так це залишати.

"Я вважаю, що ця людина повинна понести відповідальність за свій вчинок, і я це точно просто так не залишу. А завтра чийсь дитина випадково настане їй на ногу, то вона її вб'є? Це неадекватна людина і їй не можна перебувати в суспільстві", - звернулася до людей дівчина.

Спека дає про себе знати: У Києві ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 12:28

Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...

У Росії заявили, що співжиття без реєстрації шлюбу становить "загрозу нацбезпеці"

четвер, 25 червень 2026, 11:30

У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...