Що воно курить? Маша Распутіна запропонувала "розстрілювати та страчувати" усіх, хто виступає проти війни в Україні

Відома російська співачка Маша Распутіна, яка активно підтримує путінський режим, а отже і агресію проти України, вигадала, як "карати" тих, хто виступає проти війни в нашій країні. На думку путіністки, таких людей треба вбивати, передають Патріоти України.

Причому, як можна зрозуміти зі слів Распутіної, позбавляти життя потрібно не тільки "непатріотичних" росіян, а й громадян інших країн, які вважають убивчу війну несправедливою та безчесною, а саму Росію визнають державою-терористкою. Абсурдну заяву виконавиця зробила на одному із пропагандистських телеканалів РФ.

"Усіх зрадників, усіх негідників, усіх чужинців, які окупували нашу країну, тих, що зрадили за гроші, – на шибеницю, всіх розстріляти і на шибеницю. Це моя заява", – видала артистка.Хто "окупував" Росію, за словами Распутіної, незрозуміло.

Втім, низка пропагандистських джерел вказує, що свій короткий спіч прихильниця геноциду українського народу присвятила колегам-опозиціонерам. Зокрема, Борису Гребенщикову, Андрію Макаревичу, Максиму Галкіну та іншим.

Одна з найнебезпечніших країн світу: Росія знайшла альтернативу пляжам "загниваючої Європи" і вже агітує людей

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:59

Ізольовані від цивілізованого світу й популярних курортів росіяни знайшли альтернативу відпочинку в "загниваючій Європі". Нею виявилася Сьєрра-Леоне - країна Західної Африки, де українцям радять гостювати з охоронцями через високий рівень злочинності, ...

Засуджений за корупцію ексмер російського міста, який підтримував вторгнення в Україну, здався у полон ЗСУ (відео)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:57

Колишній мер російського міста Чайковський Пермського краю Олександр Третяков, який підтримував вторгнення РФ в Україну, здався у полон українським бійцям під Кліщіївкою. На фронт ексмер потрапив з в'язниці, до якої був засуджений за корупцію, передают...