Щомісяця писав Путіну: Цікава подробиця про капітана корабля, який доставив у Бейрут селітру, котра вибухнула

Борис Прокошев розповів, що рік прожив у ліванській столиці, де його годували співробітники порту.

Члени екіпажу російського судна, конфіскований вантаж з якого вибухнув в Бейруті, 11 місяців жили в порту і просили про допомогу навіть президента РФ Володимира Путіна. Про це в інтерв'ю "Сибирь.Реалии" розповів капітан корабля Rhosus Борис Прокошев, передають Патріоти України.

За його словами, у вересні 2014 року аміачну селітру вивантажили з арештованого судна. Причиною затримання була несплата власником судна портових зборів. Також з'ясувалося, що він не платив і зарплату минулій команді. Тому частина екіпажу покинули корабель.

"Мене, старшого механіка, третього механіка і боцмана відмовилися випускати. І ми там стирчали 11 місяців! Ні копійки нам не платили. І продукти він нам навіть не купував. Можна сказати, залишив нас у свідомо небезпечній ситуації, прирік на голод. Годував нас порт. Я писав щомісяця Путіну. Писав, що стан у нас гірший, ніж в ув'язнених. Ув'язнений знає, коли він вийде, а ми не знаємо, коли нас випустять! І чи відпустять взагалі!", – розповів Прокошев.

Як відповідь він отримував відписку, що його звернення відправлено до МЗС. "Консульство мені сказало: що ти хочеш, щоб Путін надіслав спецназ, щоб тебе тут боєм звільняли? Вони могли б найняти адвоката, подати до суду. Але нічого не зробили", – сказав капітан.

Пізніше члени екіпажу самі продали паливо і найняли адвоката, подавши до суду на владу Лівану. Завдяки судовим рішенням росіянам дозволили покинути Ліван.

Хіти тижня. Статистика, котру не дадуть ні Степанов, ні Ляшко, ні Банкова: Колишній санлікар України назвав реальну кількість вже перехворілих на COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 3:00

Смерті від ковіду МОЗ взагалі не діагностує, і через халатність, і щоб не лякати населення. Близько 10 млн. осіб, вже перехворіла коронавірусом за увесь час епідемії в Україні. Про це заявив колишній санітарний лікар України Святослав Протас, зазначают...

Хіти тижня. Вчені виявили новий коронавірус в Азії, який проливає світло на появу COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 2:00

Вчені з Інституту Пастера в Камбоджі знайшли новий вірус, який тісно пов'язаний SARS-CoV-2, що виявили у Китаї. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України. Вірус був виявлений у двох підковоподібних кажанів. Дослідники вважають, що це оди...