Щомісяця писав Путіну: Цікава подробиця про капітана корабля, який доставив у Бейрут селітру, котра вибухнула

Борис Прокошев розповів, що рік прожив у ліванській столиці, де його годували співробітники порту.

Члени екіпажу російського судна, конфіскований вантаж з якого вибухнув в Бейруті, 11 місяців жили в порту і просили про допомогу навіть президента РФ Володимира Путіна. Про це в інтерв'ю "Сибирь.Реалии" розповів капітан корабля Rhosus Борис Прокошев, передають Патріоти України.

За його словами, у вересні 2014 року аміачну селітру вивантажили з арештованого судна. Причиною затримання була несплата власником судна портових зборів. Також з'ясувалося, що він не платив і зарплату минулій команді. Тому частина екіпажу покинули корабель.

"Мене, старшого механіка, третього механіка і боцмана відмовилися випускати. І ми там стирчали 11 місяців! Ні копійки нам не платили. І продукти він нам навіть не купував. Можна сказати, залишив нас у свідомо небезпечній ситуації, прирік на голод. Годував нас порт. Я писав щомісяця Путіну. Писав, що стан у нас гірший, ніж в ув'язнених. Ув'язнений знає, коли він вийде, а ми не знаємо, коли нас випустять! І чи відпустять взагалі!", – розповів Прокошев.

Як відповідь він отримував відписку, що його звернення відправлено до МЗС. "Консульство мені сказало: що ти хочеш, щоб Путін надіслав спецназ, щоб тебе тут боєм звільняли? Вони могли б найняти адвоката, подати до суду. Але нічого не зробили", – сказав капітан.

Пізніше члени екіпажу самі продали паливо і найняли адвоката, подавши до суду на владу Лівану. Завдяки судовим рішенням росіянам дозволили покинути Ліван.

Хіти тижня. Збирали чужий врожай комбайнами: На Черкащині рейдери зі стріляниною захопили поле, було піднято спецназ (фото)

четвер, 24 вересень 2020, 3:00

У Городищенському районі Черкаської області поліцейські запобігли спробі рейдерського збору врожаю – близько 20 осіб захопили поле і за допомогою комбайнів збирали урожай кукурудзи. Інцидент стався в селі Калинівка пізно ввечері 19 вересня. Про це пові...

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...