Члени екіпажу російського судна, конфіскований вантаж з якого вибухнув в Бейруті, 11 місяців жили в порту і просили про допомогу навіть президента РФ Володимира Путіна. Про це в інтерв'ю "Сибирь.Реалии" розповів капітан корабля Rhosus Борис Прокошев, передають Патріоти України.
За його словами, у вересні 2014 року аміачну селітру вивантажили з арештованого судна. Причиною затримання була несплата власником судна портових зборів. Також з'ясувалося, що він не платив і зарплату минулій команді. Тому частина екіпажу покинули корабель.
"Мене, старшого механіка, третього механіка і боцмана відмовилися випускати. І ми там стирчали 11 місяців! Ні копійки нам не платили. І продукти він нам навіть не купував. Можна сказати, залишив нас у свідомо небезпечній ситуації, прирік на голод. Годував нас порт. Я писав щомісяця Путіну. Писав, що стан у нас гірший, ніж в ув'язнених. Ув'язнений знає, коли він вийде, а ми не знаємо, коли нас випустять! І чи відпустять взагалі!", – розповів Прокошев.
Як відповідь він отримував відписку, що його звернення відправлено до МЗС. "Консульство мені сказало: що ти хочеш, щоб Путін надіслав спецназ, щоб тебе тут боєм звільняли? Вони могли б найняти адвоката, подати до суду. Але нічого не зробили", – сказав капітан.
Пізніше члени екіпажу самі продали паливо і найняли адвоката, подавши до суду на владу Лівану. Завдяки судовим рішенням росіянам дозволили покинути Ліван.
В Україні минулого року розпочалася програма "Національний кешбек". В межах програми громадяни можуть одержати фінансову компенсацію у розмірі 10% від вартості придбаних товарів українського виробництва. Але бувають випадки, коли кешбек не нараховують....
Стало відомо, кому належить єдиний в Україні електричний пікап Tesla Cybertruck. Днями машину вартістю понад мільйон гривень помітили у Києві, передають Патріоти України з посиланням на "Телеграф" З відкритих джерел відомо, що вона є приватним нотаріус...